Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (147 entries)

en: At least one sitemap must be added
tr: En az bir site haritası eklenmelidir

en: Choose a Method
tr: Bir Yöntem Seçin

en: You can specify sitemaps to be used for preloading.
tr: Ön yükleme için kullanılacak olan site haritalarını belirleyebilirsiniz.

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: You can customize the advanced settings through this section.
tr: Gelişmiş ayarları bu bölümden özelleştirebilirsiniz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Cancel
tr: İptal Et

en: Toolbar Settings
tr: Araç Çubuğu Ayarları

en: Clear Cache of All Sites
tr: Tüm Sitelerin Önbelleğini Temizle

en: <a href="%s">Settings</a>
tr: <a href="%s">Ayarlar</a>

en: Clear Cache
tr: Önbelleği Temizle

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
tr: Oluşturmayı engelleyen JavaScript kaynaklarını kaldır

en: Options have been saved
tr: Seçenekler kaydedildi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Delete Cache
tr: Önbellek Temizleme

en: Image Optimization
tr: Resim Optimizasyonu

en: Exclude
tr: Hariç

en: Cache System
tr: Önbellek

en: Enable
tr: Aktif

en: Widget Cache
tr: Bileşen Önbellek

en: Reduce the number of SQL queries
tr: SQL sorgu sayısını azalt

en: Preload
tr: Önyükleme

en: Create the cache of all the site automatically
tr: Tüm sitenin önbelleğini otomatik oluştur

en: Logged-in Users
tr: Giriş Yapan Kullanıcı

en: Don't show the cached version for logged-in users
tr: Giriş yapan kullanıcılara önbelleği gösterme

en: Mobile
tr: Mobil

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
tr: Mobil kullanıcılara masaüstü için oluşturulan önbelleği gösterme

en: Mobile Theme
tr: Mobil Tema

en: Create cache for mobile theme
tr: Mobil temalar için önbellek oluşturma

en: New Post
tr: Yeni Yazı

en: Clear cache files when a post or page is published
tr: Yeni bir yazı veya sayfa yayımlandığında önbelleği temizle

en: Update Post
tr: Yazı Güncelleme

en: Clear cache files when a post or page is updated
tr: Bir yazı ya da sayfa düzenlendiğinde önbelleği temizle

en: Minify HTML
tr: HTML Küçült

en: You can decrease the size of page
tr: Sayfanın boyutunu küçültebilirsiniz

en: Minify HTML Plus
tr: HTML Küçült Ektra

en: More powerful minify html
tr: Daha güçlü html küçültme aracı

en: Minify Css
tr: Css Küçült

en: You can decrease the size of css files
tr: CSS dosyalarının boyununu küçültebilirsiniz

en: Minify Css Plus
tr: CSS Küçült

en: More powerful minify css
tr: Daha güçlü css küçültme aracı

en: Combine Css
tr: Css Birleştir

en: Reduce HTTP requests through combined css files
tr: CSS dosyalarını birleştirerek HTTP isteklerini azaltın

en: Minify Js
tr: JS Küçült

en: You can decrease the size of js files
tr: JS dosyalarının boyununu küçültebilirsiniz

en: Combine Js
tr: Js Birleştir

en: Reduce HTTP requests through combined js files
tr: JS dosyalarını birleştirerek HTTP isteklerini azaltın

en: Combine Js Plus
tr: Js Birleştir Ekstra

en: Reduce the size of files sent from your server
tr: Sunucudan gönderilen dosyaların boyutunu küçült

en: Browser Caching
tr: Tarayıcı Önbellek

en: Reduce page load times for repeat visitors
tr: Sürekli gelen kullanıcılar için sayfa yüklenme hızını azalt

en: Disable Emojis
tr: Emojileri Kapat

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
tr: emoji inline css ve wp-emoji-release.min.js kaynağını kaldırabilirsiniz

en: Render Blocking Js
tr: Oluşturma Engelleyici Js

en: Load Google Fonts asynchronously
tr: Google Fontlarını eş zamansız (asenkron) olarak yükle

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
tr: Resimleri ve iframleri tarayıcının görünen alanına gelince yükle

en: Only available in Premium version
tr: Sadece Premium versiyonda mevcut

en: Cache Statistics
tr: Önbellek İstatistikleri

en: You can delete all cache files
tr: Tüm önbelleği temizleyebilirsiniz

en: Target folder
tr: Hedef Klasör

en: Delete Cache and Minified CSS/JS
tr: Önbellek ve küçültülen CSS/JS'leri sil

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
tr: Eğer bir css dosyası değiştirdiyseniz, küçültülmüş olan css/js dosyalarını da temizlemelisiniz

en: All cache files will be removed as well
tr: Tüm önbellek dosyaları da silinecek

en: Timeout Rules
tr: Zaman Aşımı Kuralları

en: All
tr: Tümü

en: Home Page
tr: Ana Sayfa

en: Starts With
tr: ile başlıyorsa

en: Contains
tr: İçeriyorsa

en: Is Equal To
tr: Eşit ise

en: Add New Rule
tr: Yeni Kural Ekle

en: Optimize Image Tool
tr: Resim Optimizasyon Aracı

en: Discover Features
tr: Özellikleri Keşfet

en: In the premium version there are some new features which speed up the sites more.
tr: Premium versiyonda siteleri daha fazla hızlandıran bazı yeni özellikler var.

en: New Features
tr: Yeni Özellikler

en: Checkout
tr: Ödeme

en: You need to pay before downloading the premium version.
tr: Premium sürümü indirmeden önce ödeme yapmanız gerekiyor.

en: Just
tr: Sadece

en: The download button will be available after paid. You can buy the premium version now.
tr: İndirme düğmesi ödeme yaptıktan sonra aktif olacaktır. Şimdi premium sürümünü satın alabilirsiniz.

en: Purchased
tr: Satın Alındı

en: Buy
tr: Satın Al

en: Download & Update
tr: İndir & Güncelle

en: You can download and update the premium when you want if you paid.
tr: Ödeme yaptıysanız istediğiniz zaman premium'u indirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

en: Get It Now!
tr: Hemen Al!

en: Please don't delete the free version. Premium version works with the free version.
tr: Lütfen ücretsiz sürümü silmeyin. Premium sürüm ücretsiz sürümü ile çalışır.

en: Update
tr: Güncelle

en: Download
tr: İndir

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Tags
tr: Etiketler

en: Posts
tr: Yazılar

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Attachments
tr: Ekler

en: has Google Analytics Parameters
tr: Google Analytics Parametereleri içeriyorsa

en: Exclude Pages
tr: Hariç Tutulan Sayfalar

en: Exclude User-Agents
tr: Hariç Tutulan User-Agent

en: Exclude Cookies
tr: Hariç Tutulan Cookie

en: Exclude CSS
tr: Hariç Tutulan CSS

en: Exclude JS
tr: Hariç Tutulan JS

en: CDN Settings
tr: CDN Ayarları

en: Database Cleanup
tr: Veritabanı Temizleme

en: Warning
tr: Uyarı

en: If REQUEST_URI
tr: Eğer REQUEST_URI

en: Lazy Load Settings
tr: Lazy Load Ayarları

en: What do you want to happen after publishing the new post?
tr: Yeni yazı yayımlandıktan sonra ne olmasını istiyorsun?

en: Clear All Cache
tr: Tüm Önbelleği Temizle

en: Clear Cache of Homepage
tr: Ana Sayfanın önbelleğini temizle

en: Clear Cache of Post Categories
tr: Tüm kategorilerin önbelleğini temizle

en: Clear Cache of Post Tags
tr: Tüm etiketlerin önbelleğini temizle

en: OK
tr: Tamam

en: Enable Gzip
tr: Gzip Aktivasyonu

en: Homepage
tr: Ana Sayfa

en: pages per minute
tr: sayfa her dakika

en: Restart After Completed
tr: Tekrar Başlat Tamamlandıktan Sonra

en: Cache Timeout Wizard
tr: Önbellek Zaman Aşımı Sihirbazı

en: Then
tr: O zaman

en: Choose One
tr: Birini Seç

en: delete the files
tr: tüm dosyaları temizle

en: Server Time
tr: Sunucu Zamanı

en: Please Update
tr: Lütfen Güncelleştir

en: Success
tr: Başarılı

en: What do you want to happen after update a post or a page?
tr: Yazı veya sayfa güncellendikten sonra ne olmasını istiyorsun?

en: Clear Cache of Post / Page
tr: Yazı ya da sayfanın önbelleğini temizle

en: Archives
tr: Arşivler

en: Custom Post Types
tr: Özel İçerik Türleri

en: Clear Cache of Pagination
tr: Sayfalandırma Önbelleğini Temizle

en: Exclude Page Wizard
tr: Sayfa Hariç Tutma Sihirbazı

en: Once Every 7 Days
tr: 7 günde bir kez

en: Once Every 15 Days
tr: 15 günde bir kez

en: Once Every 3 Days
tr: 3 günde bir kez

en: Once Every 1 Minute
tr: Her dakika

en: Once Every 5 Minutes
tr: 5 dakikada bir kez

en: Once Every 15 Minutes
tr: 15 dakikada bir kez

en: Twice an Hour
tr: Saatte iki kez

en: Once an Hour
tr: Saatte bir kez

en: Once Every 2 Hours
tr: 2 saatte bir kez

en: Once Every 3 Hours
tr: 3 saatte bir kez

en: Once Every 4 Hours
tr: 4 saatte bir kez

en: Once Every 5 Hours
tr: 5 saatte bir kez

en: Once Every 6 Hours
tr: 6 saatte bir kez

en: Once Every 7 Hours
tr: 7 saatte bir kez

en: Once Every 8 Hours
tr: 8 saatte bir kez

en: Once Every 9 Hours
tr: 9 saatte bir kez

en: Once Every 10 Hours
tr: 10 saatte bir kez

en: Once a Day
tr: Günde bir kez

en: Once Every 10 Days
tr: 10 günde bir kez

en: Once a Month
tr: Ayda bir kez

en: Once a Year
tr: Yılda bir kez

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
tr: En basit ve en hızlı wp cache sistemi
