VERSION - en to fa_IR translation catalogue (1601 entries)

en: %1$s - Recommended Value: %2$s. Max input vars limitation will truncate POST data such as menus. See: %3$sIncreasing max input vars limit.%4$s
fa_IR: %1$s - مقدار توصیه شده: %2$s. محدودیت حداکثر متغیرهای ورودی سبب تکه تکه شدن داده‌های پست شده مانند منوها می‌شود. این آموزش %3$s را ببینید تا حداکثر محدودیت را افزایش دهید.%4$s

en: %1$s - We recommend a minimum PHP version of %2$s.
fa_IR: %1$s - توصیه ما حداقل یک نسخه PHP %2$s.

en: %1$s - We recommend setting max execution time to at least %2$s.
fa_IR: %1$s - ما توصیه می کنیم حداقل حداکثر زمان اجرای را تنظیم کنید %2$s.

en: %1$s - We recommend setting memory to at least %2$s. To import the demo data %3$s of memory limit is required. See: %4$s
fa_IR: ‫%1$s - توصیه می کنیم که حافظه حداقل %2$s باشد. برای وارد کردن داده نسخه های دمو %3$s محدودیت حافظه مورد نیاز است. ببینید: %4$s

en: %1$s - WordPress recommends a minimum MySQL version of %2$s. See: %3$sWordPress requirements%4$s
fa_IR: %1$s - وردپرس حداقل نسخه MySQL را توصیه می کند
     %2$s. دیدن: %3$sوردپرس مورد نیاز است
    %4$s

en: %1$s Copyright %2$s, All Rights Reserved &nbsp;|&nbsp; %3$s Theme by %4$s
fa_IR: %1$s کپی‌رایت %2$s, تمامی حقوق متعلق است به &nbsp;|&nbsp; %3$s طراح قالب %4$s

en: %1$s installed and activated successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب و فعال شد.

en: %1$s installed successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب شد

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
fa_IR: %1$s نسخه  %2$s منسوخ شده است  نسخه اصلی%3$s است

en: %1$s x %2$s.
fa_IR: %1$s در %2$s.

en: %1$sThe demo import has finished, but there were some import errors.%2$sMore details about the errors can be found in this %3$s%5$slog file%6$s%4$s%7$s
fa_IR: %1$s درون ریزی نسخه ی دمو به پایان رسید، اما چند خطا در هنگام درون ریزی وجود داشت.%2$s جزئیات بیشتر در مورد خطاها %3$s%5$s در این فایل یافت می شود %6$s%4$s%7$s

en: %1s Translation Status: %2s Done
fa_IR: وضعیت ترجمه‌ی %1s : %2s انجام شده است

en: %1s comes localization-ready out of the box. All that’s needed is a translation file for your language, Contribute in our translation portal to complete the %2s translation, In exchange, we offer %3sExtra 6 Months FREE TieLabs Support*%4s to the most 3 contributors for each completed translation. Thank you very much for your contribution.
fa_IR: %1s دارای قابلیت بومی سازی است. فقط نیاز به ترجمه برای زبان مورد نظر شما دارد، می‌توانید در پرتال ترجمۀ ما، ترجمۀ %2s را کامل کنید، در عوض ما %3s 6 ماه پشتیبانی رایگان TieLabs *%4s به 3 مشارکت کنندۀ برتر ارائه می‌کنیم. از مشارکت شما سپاسگزاریم.

en: %d day | %d days
fa_IR[0]: %d روز

en: %d year | %d years
fa_IR[0]: %d سال

en: %s (Invalid)
fa_IR: %s (اشتباه)

en: %s (Pending)
fa_IR: %s (فاصله داخلی)

en: %s Comments
fa_IR: ‫%s دیدگاه ها

en: %s Followers
fa_IR: %s دنبال کننده

en: %s Font File
fa_IR: %sفایل فونت

en: %s Min. Views Number
fa_IR: %s حداقل تعداد بازدید ها

en: %s Plugin is required
fa_IR: پلاگین %s مورد نیاز است

en: %s Plugin is required, click on the button below to go to the plugins page to install it.
fa_IR: پلاگین %s مورد نیاز است، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه نصب افزونه ها بروید تا آن را نصب کنید.

en: %s ago
fa_IR: %s پیش

en: %s articles views
fa_IR: %s بازدید مقاله‌ها

en: %s hours read
fa_IR: خواندن این مطلب %s ساعت زمان میبرد

en: %s is available
fa_IR: %s در دسترس است

en: %s minutes read
fa_IR: خواندن این مطلب %s دقیقه زمان میبرد

en: (Only for Main Nav)
fa_IR: (فقط برای منو اصلی)

en: (i.e: London,UK or New York City)
fa_IR: (مثلا: Tehran)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: (optional)
fa_IR: (اختیاری)

en: * The extra support will appear in your profile on our website, support center and in the theme dashboared only. it will not appear on ThemeForest.
fa_IR: *دورۀ پشتیبانی اضافه شده فقط در پروفایل شما در سایت TieLabs، بخش پشتیبانی TieLabs و در قسمت داشبورد قالب نمایش داده خواهد شد. چیزی در این خصوص در سایت ThemeForest نمایش داده نمی‌شود.

en: - Browser standard fonts in general support only 'Normal (400)' and 'Bold (700)' font weights.
fa_IR: - فونت های استاندارد مرورگر به طور کلی تنها از وزن های فونت عادی (400) و  ضخیم (700) پشتیبانی می کند.

en: - If you use a google font, make sure to load the font weight in 'Google Font Variants' field that corresponds to the one in parenthesis here.
fa_IR: - اگر از یک فونت گوگل استفاده می کنید، مطمئن شوید که وزن فونت را که با مقدار داخل پرانتز برابر است را در قسمت  'Google Font Variants' بارگزاری کنید

en: - OR -
fa_IR: - یا -

en: - Select a Category -
fa_IR: -دسته بندی را انتخاب کنید-

en: - Select a Menu -
fa_IR: -فهرست انتخاب کنید-

en: - Select a Slider -
fa_IR: - یک اسلایدر انتخاب کنید-

en: - Select a Taxonomy -
fa_IR: - انتخاب طبقه بندی -

en: - Select a Term -
fa_IR: - انتخاب واژه -

en: - Select a category -
fa_IR: - یک دسته بندی رو انتخاب کنید -

en: 0 - 768px
fa_IR: ‫0 - 768px

en: 1 minute read
fa_IR: خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

en: 1st Column
fa_IR: ستون اول

en: 2d Column
fa_IR: ستون دوم

en: 3rd Column
fa_IR: ستون سوم

en: 404 :(
fa_IR: خطای 404، صفحه مورد نظر یافت نشد:(

en: 404 Page
fa_IR: صفحه 404

en: 404 Page Settings
fa_IR: تنظیمات صفحه 404

en: 404 Page menu
fa_IR: منو صفحه 404

en: 4th Column
fa_IR: ستون چهارم

en: 500px
fa_IR: ‫500px

en: 6 Ways Drinking Warm Water Can Heal Your Body
fa_IR: 6 راهی که  نوشیدن آب گرم می تواند بدن شما را بهبود بخشد

en: 768px - 1024px
fa_IR: ‫768px - 1024px

en: A Refined Seattle Restaurant, Hold the Table Linens
fa_IR: یک رستوران لطیف در شهر سیاتل, رومیزی را نگه دارید!

en: A title for the Ad, like Advertisement - leave this empty to disable.
fa_IR: عنوانی برای تبلیغ، این را خالی بگذارید تا غیرفعال شود.

en: AJAX
fa_IR: ای جکس

en: AMP Menu
fa_IR: منوی AMP

en: AMP is a Google-backed project with the aim of speeding up the delivery of content through the use of stripped down code known as AMP HTML, it is a way to build web pages for static content (pages that don't change based on user behaviour), that allows the pages to load (and pre-render in Google search) much faster than regular HTML.
fa_IR: AMP یک پروژه پشتیبانی شده توسط گوگل است که هدف آن سرعت بخشیدن به تحویل محتوا از طریق استفاده از کد تخفیف شناخته شده به عنوان AMP HTML است، این راه برای ساختن صفحات وب برای محتوای استاتیک است (صفحاتی که بر اساس رفتار کاربر تغییر نمی کنند)، که اجازه بارگزاری (و پیش نمایش در جستجوی گوگل) سریعتر صفحات را نسبت به صفحات HTML معمول و قدیمی می دهد.

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: About
fa_IR: درباره

en: About %s
fa_IR: درباره‌ی %s

en: About the post&rsquo;s author
fa_IR: درباره ی نویسنده مطلب &rsquo;s

en: Above Article Ad
fa_IR: تبلیغ بالای مطلب

en: Above Article Content Ad
fa_IR: تبلیغ بالای محتوای مطلب

en: Above Content
fa_IR: محتوای بالا

en: Above Content Ad
fa_IR: تبلیغات بخش بالایی محتوا

en: Above Footer
fa_IR: بالای پاورقی

en: Above Footer Ad
fa_IR: تبلیغ بالای فوتر

en: Above Header Ad
fa_IR: تیلیغ بالای هدر

en: Above Post Ad
fa_IR: تبلیغات بالای پست

en: Above Post share Buttons
fa_IR: دکمه اشتراک گذاری بالای پست

en: Above The Footer
fa_IR: بالای فوتر

en: Above The Header
fa_IR: بالای هدر

en: Accelerated Mobile Pages
fa_IR: صفحات موبایل سریع

en: Account Name
fa_IR: نام حساب کاربری

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Activate %2$s
fa_IR: %2$s را فعال کنید

en: Activate %s
fa_IR: %s را فعال کنید

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active plugins
fa_IR: افزونه های فعال

en: Ad
fa_IR: تبلیغ

en: Ad #%s
fa_IR: تبلیغ #%s

en: Ad Alignment
fa_IR: تنظیم تبلیغ

en: Ad Block
fa_IR: بلوک تبلیغ

en: Ad Blocker Detector
fa_IR: تشخیص دهنده مسدود کننده تبلیغات

en: Ad Image
fa_IR: تصویر تبلیغاتی

en: Ad Image Height
fa_IR: ارتفاع تصویر تبلیغ

en: Ad Image Width
fa_IR: عرض تصویر تبلیغات

en: Ad Shortcode
fa_IR: شرت کد تبلیغات

en: Ad Title
fa_IR: عنوان تبلیغ

en: Ad Title Link
fa_IR: لینک عنوان تبلیغ

en: Ad URL
fa_IR: آدرس URL تبلیغات

en: AdRotate
fa_IR: چرخش تبلیغ

en: Adblock Detected
fa_IR: Adblock رو غیر فعال کنید

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Block
fa_IR: افزودن بلوک

en: Add Custom Sidebar
fa_IR: افزودن سایدبار دلخواه

en: Add Custom Text
fa_IR: اضافه کردن متن دلخواه

en: Add Image
fa_IR: افزودن تصویر

en: Add Section
fa_IR: افزودن بخش

en: Add Widget
fa_IR: افزودن ابزارک

en: Add a link to the theme options page to the Toolbar
fa_IR: اضافه کردن لینک تنظیمات قالب به نوار ابزار مدیریت بالای سایت

en: Add border around the widgets area
fa_IR: حاشیه در اطراف منطقه ابزارک را اضافه کنید

en: Ads 125 x 125
fa_IR: تبلیغات سایز 125 در 125 پیکسل

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Advert - Use Advert ID
fa_IR: آگهی - استفاده از آی دی آگهی تبلیغاتی

en: Advertisement
fa_IR: تبلیغات

en: Advertisement Settings
fa_IR: تنظیمات تبلیغات

en: After all is said and done, more is said than done
fa_IR: بعد از همه این حرف‌ها،بیشتر حرف زده می شود

en: After the counters.
fa_IR: پس از شمارنده‌ها

en: Ajax Filters
fa_IR: فیلترهای آجکس

en: Alizarin
fa_IR: رنگ روناسی

en: All
fa_IR: همه

en: All Demos Support RTL.
fa_IR: تمام دمو ها از راست چین پشتیبانی می کنند.

en: All installations and activations have been completed.
fa_IR: تمامی فرآیندهای نصب و فعال‌سازی به پایان رسیدند.

en: All installations have been completed.
fa_IR: تمامی فرآیندهای نصب به پایان رسیدند.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa_IR: تمامی پلاگین‌ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %1$s

en: Allow visitors to view the weather in their location
fa_IR: اجازه دادن به بازدیدکننده‌ها برای دیدن آب و هوا براساس موقعیت مکانی خودشان

en: Alphabetically
fa_IR: براساس حروف الفبا

en: Alternative Text For The image
fa_IR: متن جایگزین عکس

en: An error has occured. Please reload the page and try again.
fa_IR: خطایی رخ داده است. لطفاً صفحه را مجددا بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa_IR: خطایی در هنگام نصب  %1$s: <strong>%2$s</strong> رخ داد.

en: Animate Automatically
fa_IR: انیمیشن خودکار

en: Animated Icons?
fa_IR: آیکون های متحرک؟

en: Animation Effect
fa_IR: افکت انیمیشن

en: Any external fonts (e.g. Typekit)
fa_IR: هر فونت خارجی (به عنوان مثال Typekit)

en: Apartment vacancies rise for first time in 6 years
fa_IR: جای خالی آپارتمان برای اولین بار در 6 سال افزایش می یابد

en: Apple
fa_IR: اپل

en: Apple sets March 21 event, Wall Street sees new, smaller iPhone
fa_IR: اپل کنفرانس 21 مارس را برگزار می‌کند، منتظر یک آیفون کوچکتر جدید باشید

en: Apply custom styling by inline code
fa_IR: ظاهر سفارشی رو برای کد های inline اعمال کنید

en: Archive Page Title
fa_IR: عنوان برگه آرشیو

en: Archive page
fa_IR: صفحه بایگانی

en: Archives
fa_IR: بایگانی

en: Archives Settings
fa_IR: تنظیمات آرشیو

en: Archives Sidebar
fa_IR: سایدبار آرشیو

en: Are You Megrating from %s?
fa_IR: میخواهید از %s مهاجرت کنید؟

en: Are You Megrating from another theme?
fa_IR: آیا شما از یک قالب دیگر مهاجرت می کنید؟

en: Are you sure?
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟

en: Article
fa_IR: مقاله

en: Article inline ad #%s
fa_IR: مقاله تبلیغاتی درون خطی #%s

en: At Value-Focused Hotels, the Free Breakfast Gets Bigger
fa_IR: در هتلهایی که بر روی ارزش تمرکز دارند, صبحانه های رایگان بزرگتر میشوند

en: Audio
fa_IR: صوت

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Bio
fa_IR: بیوگرافی نویسنده

en: Author Page Settings
fa_IR: تنظیمات صفحه نویسنده

en: Author URL
fa_IR: لینک نویسنده

en: Author name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author's Avatar
fa_IR: عکس نویسنده

en: Authorization Failed
fa_IR: خطا در تایید لایسنس

en: Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Auto Load Posts
fa_IR: بارگیری خودکار پست ها

en: Autoplay?
fa_IR: پخش خودکار؟

en: Available Widgets
fa_IR: ابزارک های در دسترس

en: Available version:
fa_IR: نسخه موجود:

en: Avatar Image
fa_IR: تصویر آواتار

en: Avatar size (px)
fa_IR: اندازه آواتار (به پیکسل)

en: Awesome, isn't it? Give us some love :)
fa_IR: عالی است، مگه نه؟ علاقه خودتان را به ما نشان بده :)

en: Back to top button
fa_IR: دکمه بازگشت به بالا

en: Back to top button Arrow Color
fa_IR: رنگ فلش دکمه بازگشت به بالا

en: Back to top button Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه‌ی دکمه بازگشت به بالا

en: Background
fa_IR: بک گراند

en: Background (in case Boxed / Framed / Bordered layout is enabled)
fa_IR: پس زمینه (در صورت جعبه ای / فریم / و یا طرح مرزی فعال باشد)

en: Background Color
fa_IR: رنگ بک گراند

en: Background Color 2
fa_IR: رنگ پس زمینه 2

en: Background Gradient Color 1
fa_IR: رنگ اول ترکیبی پس زمینه

en: Background Gradient Color 2
fa_IR: رنگ دوم ترکیبی پس زمینه

en: Background Image
fa_IR: تصویر بک گراند

en: Background Image Ad
fa_IR: تبلیغات بصورت تصویر پس زمینه

en: Background Image type
fa_IR: نوع تصویر پس زمینه

en: Background Pattern
fa_IR: الگوی بک گراند

en: Background Settings
fa_IR: تنظیمات بک گراند

en: Background Video
fa_IR: ویدیو بک گراند

en: Background dimmer
fa_IR: سایز بک گراند

en: Background dimmer color
fa_IR: رنگ کم نور بک گراند

en: Before the counters.
fa_IR: پیش از شمارنده‌ها

en: Before you begin, make sure all the required plugins are activated.
fa_IR: قبل از شروع، مطمئن شوید تمام پلاگین های مورد نیاز فعال شده اند.

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
fa_IR[0]: شروع فعال‌ سازی پلاگین

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
fa_IR[0]: شروع نصب پلاگین

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
fa_IR[0]: شروع آپدیت پلاگین

en: Behance
fa_IR: بیهنس

en: Below Article Ad
fa_IR: تبلیغ پایین مطلب

en: Below Article Content Ad
fa_IR: تبلیغ پایین محتوای مطلب

en: Below Comments Ad
fa_IR: تبلیغات زیر نظرات

en: Below Content
fa_IR: زیر محتویات

en: Below Content Ad
fa_IR: تبلیغات بخش زیرین محتوا

en: Below Header
fa_IR: پایین سربرگ

en: Below Post Ad
fa_IR: تبلیغات پایین پست

en: Below Post Share Buttons
fa_IR: دکمه اشتراک گذاری زیر پست

en: Below The Comments
fa_IR: در زیر نظرات

en: Below The Header
fa_IR: زیر هدر

en: Below The Post
fa_IR: در زیر پست

en: Below the Header Ad
fa_IR: تبلیغ زیر فوتر

en: Best Reviews
fa_IR: بهترین بررسی ها

en: Between Posts in Archives #%s
fa_IR: بین نوشته در بایگانی #%s

en: Big
fa_IR: بزرگ

en: Bio
fa_IR: بیوگرافی

en: Bitbucket
fa_IR: ‫بیت باکت

en: Black
fa_IR: سیاه

en: Black 900
fa_IR: مشکی 900

en: Black 900 Italic
fa_IR:  مشکی 900 Italic

en: Block #%s
fa_IR: بلوک #%s

en: Block Head Style
fa_IR: استایل بلوک Head

en: Block Style
fa_IR: استایل بلوک

en: Block Title
fa_IR: عنوان بلوک

en: Blockquote Font Family
fa_IR: فونت نقل قول

en: Blockquotes
fa_IR: نقل قول

en: Blocks
fa_IR: بلاک‌ها

en: Blocks Meta Settings
fa_IR: تنظیمات متای بلوک ها

en: Blocks Settings
fa_IR: تنظیمات بلوک ها

en: Blocks Titles
fa_IR: عنوان بلاک‌ها

en: Blocks and Archives
fa_IR: بلوک‌ها و آرشیوها

en: BlogPosting
fa_IR: پست کردن در وبلاگ

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Body
fa_IR: بدنه

en: Body Code
fa_IR: کد بدنه

en: Body Font Family
fa_IR: خانواده فونت بدنه

en: Bold 700
fa_IR: ضخیم 700

en: Bold 700 Italic
fa_IR: ضخیم 700 Italic

en: Bordered
fa_IR: حاشیه دار

en: Bordered Layout supports plain background color only.
fa_IR: طرح حاشیه ای فقط رنگ پس زمینه ساده را پشتیبانی می کند.

en: Borders Color
fa_IR: رنگ حاشیه ها

en: Bosch looking to smart devices to get ahead in the cloud
fa_IR: شرکت بوش برای پیشرفت به دستگاههای هوشمند می اندیشد

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Boxed
fa_IR: جعبه ای

en: Boxed Layout
fa_IR: طرح جعبه ای

en: Breadcrumbs
fa_IR: نقشه راه

en: Breadcrumbs Delimiter
fa_IR: جدا کننده نقشه راه

en: Breadcrumbs Settings
fa_IR: تنظیمات نقشه راه

en: Breaking News
fa_IR: خبر فوری

en: Breaking News Label
fa_IR: برچسب خبر فوری

en: Breaking News post titles
fa_IR: عنوان مطلب اخبار فوری

en: Breaking news label background
fa_IR: پس زمینه برچسب خبر فوری

en: Breakpoint (in px)
fa_IR: نقطه وقفه (in px)

en: Browse the Knowledge Base
fa_IR: نمایش بخش مقالات آموزشی

en: BuddyPress
fa_IR: بادی پرس

en: BuddyPress Notifications
fa_IR: اعلانات بادی پرس

en: Business
fa_IR: کسب و کار

en: Buttons
fa_IR: دکمه ها

en: Buttons Position
fa_IR: موقعیت دکمه ها

en: Buy a License
fa_IR: خرید لایسنس محصول

en: Buy now!
fa_IR: خرید کن!

en: By %s
fa_IR: توسط %s

en: C
fa_IR: سانتی‌گراد

en: CSS Classes (optional)
fa_IR: کلاسهای CSS (اختیاری)

en: Campaign has been sent
fa_IR: کمپین فرستاده شده است

en: Campaigns
fa_IR: کمپین ها

en: Can not access the image from your server, send the Campaign from your account on FoxPush.com
fa_IR: نمی توانید به تصویر از سرور خود دسترسی پیدا کنید، کمپین را از حساب خود در FoxPush.com ارسال کنید

en: Cancel
fa_IR: لغو کن

en: Capitalization
fa_IR: نوشتن با حروف بزرگ

en: Capitalize
fa_IR: نوشتن با حروف بزرگ

en: Cart Subtotal:
fa_IR: مجموع سبد خرید:

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories Meta
fa_IR: دسته بندی

en: Categories and Tags
fa_IR: دسته‌بندی‌ها و تگ‌ها

en: Category Description
fa_IR: توضیحات دسته

en: Category Layout
fa_IR: ساختار دسته بندی

en: Category Options
fa_IR: تنظیمات دسته بندی

en: Category Page Layout
fa_IR: ساختار دسته بندی

en: Category Page Settings
fa_IR: تنظیمات صفحه موضوعات

en: Category Pages: Above the title
fa_IR: صفحات دسته: بالای عنوان

en: Category Pages: Below Pagination
fa_IR: صفحات دسته بندی: زیر صفحه بندی

en: Category Pages: Below Posts
fa_IR: صفحات دسته: زیر پست ها

en: Category Pages: Below the slider
fa_IR: صفحات دسته: زیر اسلایدر

en: Category Pages: Below the title
fa_IR: صفحات دسته بندی: زیر عنوان

en: Category Sidebar
fa_IR: سایدبار دسته بندی

en: Category Style
fa_IR: استایل دسته

en: Center
fa_IR: وسط

en: Center Bottom
fa_IR: مرکز پایین

en: Center Center
fa_IR: مرکز مرکز

en: Center Top
fa_IR: مرکز بالا

en: Center content:
fa_IR: وسط چین کردن محتوا:

en: Center the content?
fa_IR: وسط چین کردن محتوا؟

en: Centered
fa_IR: مرکز

en: Centered Layout
fa_IR: طرح مرکز

en: Channel Name or ID:
fa_IR: نام کانال یا ID:

en: Characters
fa_IR: کاراکترها

en: Check Also
fa_IR: همچنین ببینید

en: Check Also Box Position
fa_IR: موقعیت جعبه "همچنین ببینید"

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Child Theme Templates
fa_IR: الگوهای پوسته کودک

en: Child theme
fa_IR: پوسته فرزند

en: China stock swoon could boost US real estate
fa_IR: ضعف چین می تواند املاک و مستغلات آمریکا را افزایش دهد

en: Chnage this if you have used a post views plugin before.
fa_IR: اگر قبلا از پلاگین بازدیدهای پست استفاده کرده اید این را تغییر دهید.

en: Choose Sidebar
fa_IR: انتخاب ستون کناری

en: Choose Slider
fa_IR: انتخاب اسلایدر

en: Choose a (.dat) file to upload, then click Upload file and import.
fa_IR: فایل با پسوند dat. را برای آپلود انتخاب کنید, سپس روی کلید آپلود فایل و درون ریزی کلیک کنید.

en: Choose a Skin
fa_IR: انتخاب پوسته

en: Choose a file from your computer:
fa_IR: فایل را از کامپیوتر خود انتخاب کنید:

en: Choose an icon and paste the class name.
fa_IR: یک آیکون انتخاب کرده و نام کلاس را وارد کنید

en: Choose the demo which you want to import
fa_IR: دموی مورد نظر خود رو برای وارد کردن انتخاب کنید

en: Choose your Domain Name. then click the Generate button.
fa_IR: نام دامنه خود را انتخاب کنید. سپس روی دکمه Generate کلیک کنید.

en: Choosing a lot of Character sets may make your pages slow to load.
fa_IR: انتخاب کاراکترهای زیاد باعث می شود صفحات دیر تر بارگذاری شوند.

en: Choosing a lot of Variants may make your pages slow to load.
fa_IR: انتخاب گزینه‌های زیاد ممکن است بارگیری صفحات شما را کند کند.

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Circle Shape?
fa_IR: شکل دایره؟

en: Classic
fa_IR: کلاسیک

en: Classic Small
fa_IR: کلاسیک کوچک

en: Clean
fa_IR: شفاف

en: Clear Sky
fa_IR: آسمان صاف

en: Click here to set a Site Icon (favicon)
fa_IR: برای قرار دادن  favicon سایت اینجا  کلیک کنید

en: Click on Generate New Key.
fa_IR: روی ایجاد کلید جدید کلیک کنید.

en: Click on the help icon %s if you need help.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید، روی نماد کمک %s کلیک کنید.

en: Clicks
fa_IR: کلیک ها

en: Close
fa_IR: بستن

en: Code:
fa_IR: کد:

en: Coffee
fa_IR: کافه ای

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Colored Mask
fa_IR: ماسک رنگی

en: Colored Post Views Numbers
fa_IR: اعداد رنگی برای بازدید پست

en: Column
fa_IR: ستون

en: Comment content
fa_IR: محتوای  دیدگاه

en: Comments
fa_IR: نظرها

en: Compact
fa_IR: فشرده

en: Compact Comments Area
fa_IR: فشرده سازی قسمت دیدگاه ها

en: Compact Comments Custom Title
fa_IR: عنوان سفارشی دیدگاه های فشرده شده

en: Compact the post content and show more button
fa_IR: محتوای مطلب را فشرده  می‌کند و دکمه "نمایش بیشتر" را نشان میدهد

en: Completed
fa_IR: تکمیل شد

en: Components
fa_IR: قطعات

en: Congratulations
fa_IR: تبریک

en: Connect another account
fa_IR: حساب کاربری دیگری را متصل نمایید

en: Connect your Instagram account
fa_IR: حساب کاربری اینستاگرام خود را متصل نمایید

en: Consumer key:
fa_IR: کلید مصرف کننده:

en: Consumer secret:
fa_IR: کد امنیتی مصرف کننده:

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Control WooCommerce sidebar settings from the theme options page &gt; %1$sWooCommerce settings%2$s.
fa_IR: تنظیمات نوار کناری WooCommerce را از صفحه گزینه های قالب کنترل کنید &lt; %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s.

en: Controls the overall site width. In px or %, ex: 100% or 1170px.
fa_IR: عرض کلی سایت را تعیین می‌کند. به پیکسل (px) یا درصد (%) . برای مثال : 100% یا 1170px

en: Controls the sidebar column width in %.
fa_IR: عرض ستون سایدبار را تنظیم کنید%.

en: Cooking with kids - how to get them involved
fa_IR: آشپزی با بچه ها - چگونه آنها را درگیر کنید

en: Copy the Domain and the key and add them in the fields below.
fa_IR: دامنه و کلید را کپی کرده و آنها را در فیلدهای زیر اضافه کنید.

en: Copyright Area
fa_IR: بخش کپی رایت

en: Copyright Text
fa_IR: متن بخش کپی رایت

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Current Front Page: %s
fa_IR: صفحه جاری فعلی: %s

en: Custom Above Content Ad
fa_IR: سفارشی کردن تبلیغ بالای مطلب

en: Custom Above Post Ad
fa_IR: سفارشی سازی تبلیغ بالای پست

en: Custom Ad Code
fa_IR: کد تبلیغات دلخواه

en: Custom Author Content
fa_IR: محتوای دلخواه نویسنده

en: Custom Author widget
fa_IR: ابزارک دلخواه نویسنده

en: Custom Author widget content
fa_IR: محتوای ابزارک دلخواه نویسنده

en: Custom Below Content Ad
fa_IR: سفارشی کردن تبلیغ پایین مطلب

en: Custom Below Post Ad
fa_IR: سفارشی سازی تبلیغ پایین پست

en: Custom Body Classes
fa_IR: کلاس‌های دلخواه بدنه

en: Custom CSS
fa_IR: CSS دلخواه

en: Custom City Name
fa_IR: نام شهر دلخواه

en: Custom Classes
fa_IR: کلاس‌های دلخواه

en: Custom Codes
fa_IR: کدهای دلخواه

en: Custom Content
fa_IR: محتوای دلخواه

en: Custom Logo
fa_IR: لوگوی دلخواه

en: Custom Logo URL
fa_IR: آرم سفارشی URL

en: Custom Menu
fa_IR: منو دلخواه

en: Custom Primary Color
fa_IR: رنگ اصلی دلخواه

en: Custom Read More Button text
fa_IR: متن دلخواه برای کلید "مطالعۀ بیشتر"

en: Custom Settings:
fa_IR: تنظیمات دلخواه:

en: Custom Sidebar
fa_IR: اسلایدر دلخواه

en: Custom Sidebars
fa_IR: سایدبارهای دلخواه

en: Custom Slider
fa_IR: اسلایدر دلخواه

en: Custom Social Network
fa_IR: شبکه‌های اجتماعی دلخواه

en: Custom Sticky Menu Logo
fa_IR: لوگو دلخواه در منو چسبیده

en: Custom Text
fa_IR: متن دلخواه

en: Custom Title
fa_IR: عنوان دلخواه

en: Cyan
fa_IR: رنگ آبی متمایل به سبز, یشمی

en: Dark Skin
fa_IR: پوسته تیره

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Settings
fa_IR: تنظیمات تاریخ

en: Date format for blog posts
fa_IR: قالب تاریخ برای پست های وبلاگ

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کن

en: December home sales rebound? Here is the secret
fa_IR: بازگشت فروش خانه در ماه دسامبر؟ این راز آن است

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص پیش فرض

en: Default Featured Image Position
fa_IR: موقعیت پیش فرض تصویر شاخص

en: Default Layout Settings
fa_IR: تنظیمات لایه بندی پیشفرض

en: Default Open Graph Image
fa_IR: عکس پیش فرض Open Graph

en: Default Posts Layout
fa_IR: طرح مطالب پیش فرض

en: Default Schema type
fa_IR: نوع شمای پیش فرض

en: Default Sidebar Position
fa_IR: مکان پیشفرض سایدبار

en: Default is: %s
fa_IR: پیش فرض : %s

en: Demo Import
fa_IR: نصب دمو

en: Demo data has been successfully uninstalled
fa_IR: دمو با موفقیت حذف شد

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: DeviantArt
fa_IR: دِویان آرت

en: Disable
fa_IR: غیر فعال

en: Disable All Ads
fa_IR: غیر فعال سازی همه ی تبلیغات

en: Disable Author name meta
fa_IR: غیر فعال کردن نام نویسنده از متا

en: Disable Boxed/Framed Layout Shadows
fa_IR: غیرفعال کردن سایه‌های طرح‌بندی جعبه‌ای / قابی

en: Disable Comments number meta
fa_IR: غیر فعال کردن تعداد نظرات در متا

en: Disable GIF Featured Images
fa_IR: غیرفعالسازی تصاویر ویژه GIF

en: Disable Gradient Overlay
fa_IR: غیرفعال سازی روکش گرادیانت

en: Disable Header Shadows
fa_IR: غیر فعال سازی سایه های هدر

en: Disable Help Links
fa_IR: غیرفعال کردن لینک‌های راهنما

en: Disable Views Number meta
fa_IR: غیر فعال کردن تعداد بازدید در متا

en: Disable all
fa_IR: غیرفعال کردن همه

en: Disable the Comments tab?
fa_IR: بخش نظرات غیر فعال شود؟

en: Disable the Knowledge Base Beacon
fa_IR: غیرفعال کردن نمایش مقاله‌های آموزشی

en: Disable the Popular tab?
fa_IR: غیر فعال سازی تب پرخواننده

en: Disable the Posts Switcher
fa_IR: غیرفعال کردن Posts Switcher

en: Disable the Recent tab?
fa_IR: غیر فعال سازی تب تازه

en: Disable the Responsiveness
fa_IR: غیرفعال کردن واکنشگرایی

en: Disable the TieLabs Builder
fa_IR: غیر فعال کردن صفحه ساز TieLabs

en: Disable the custom styles in the editor
fa_IR: استایل های سفارشی را در ویرایشگر غیرفعال کنید

en: Disable this option if you use a custom responsive tables plugin.
fa_IR: این گزینه را غیرفعال کنید اگر از یک افزونه سفارشی جداول استفاده می کنید.

en: Dismiss this notice
fa_IR: این اعلان را نادیده بگیر

en: Display (All) link:
fa_IR: نمایش همه لینک ها:

en: Display Breadcrumbs
fa_IR: نمایش نقشۀ راه

en: Display sidebars before the content
fa_IR: سایدبارها را قبل از محتوا نمایش دهید

en: Display the buttons below the logo
fa_IR: نمایش کلیدهای زیر لوگو

en: Do not run the Demo Import multiple times one after another, it will result in double content.
fa_IR: درون‌ریز اطلاعات دمو را چند بار پشت سر هم اجرا کنید، چون باعث تولید مطالب و محتوای تکراری می‌شود.

en: Documentation on date and time formatting
fa_IR: مستندات مربوط به قالب بندی تاریخ و زمان

en: Don't duplicate posts
fa_IR: از پست ها دو نسخه تکراری ایجاد نکن

en: Don't have an account?
fa_IR: آیا حساب کاربری ندارید؟

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Dots overlay layer
fa_IR: نقاط لایه لایه

en: Down one
fa_IR: یکی پایین

en: Download Export File
fa_IR: دانلود فایل برون ریزی

en: Downloaded files
fa_IR: فایل‌های دانلود شده

en: Drag widgets from here to a sidebar on the right to activate them. Drag widgets back here to deactivate them and delete their settings.
fa_IR: ابزارک ها را از اینجا به سمت نوار کناری سمت راست برای فعال کردن آنها بکشید. ابزارک ها را به اینجا برگردانید و آنها را غیرفعال کنید و تنظیمات آنها را حذف کنید.

en: Dribbble
fa_IR: دریبببل

en: Drizzle
fa_IR: باران ریز

en: ERROR
fa_IR: خطا

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Block
fa_IR: ویرایش بلوک

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش پست

en: Edit Section
fa_IR: ویرایش بخش

en: Edit menu item
fa_IR: ویرایش آیتم منو

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Icon
fa_IR: آیکون ایمیل

en: Embed Code
fa_IR: کد امبد

en: Embed code for the &lt;head&gt; section
fa_IR: قراردادن کد امبد برای بخش &lt;head&gt;

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable AMP
fa_IR: فعال کردن AMP

en: Enable Lightbox automatically for all images added via [gallery] shortcode in the content area
fa_IR: لایت باکس را به صورت خودکار برای تمامی عکسها که با کد [gallery] در بخش محتوا اضافه شده است را فعال کن

en: Enable Menu
fa_IR: فعال کردن منو

en: Enable Search
fa_IR: فعال کردن جستجو

en: Enable The Mega Menu?
fa_IR: فعال سازی مگامنو؟

en: Enable help links from control panel and meta options.
fa_IR: لینک‌های راهنما را از قسمت پنل تنظیمات و تنظیمات متا فعال کنید.

en: Enable the TieLabs Builder
fa_IR: فعال کردن صفحه ساز TieLabs

en: Enter a post ID, or IDs separated by comma.
fa_IR: یک ID پست و یا چندین ID را که با استفاده از کاما از هم جدا شده‌اند، وارد کنید.

en: Enter a tag name, or names separated by comma.
fa_IR: نام یک برچسب را وارد کنید. برای وارد کردن چند برچسب همزمان از کاما (,) برای جدا کردن آنها استفاده کنید.

en: Enter each video url in a seprated line.
fa_IR: هر URL ویدیو را در یک خط جداگانه وارد کنید.

en: Enter sub title here
fa_IR: زیر عنوان را اینجا وارد کنید

en: Enter the required account info.
fa_IR: لطفا اطلاعات مورد نیاز برای حساب کاربری را وارد کنید.

en: Enter the value for 'font-family' attribute, also you can specify the stack of the fonts.
fa_IR: مقدار مربوط به ویژگی font-family را وارد کنید، همچنین می توانید ستون فونت را مشخص کنید.

en: Enter your Ad code, AMP pages support %1$s tag only, %2$sClick Here%3$s For More info.
fa_IR: کد تبلیغ خود را وارد کنید، صفحات AMP فقط از %1$s برچسب پشتیبانی می کنند، %2$s کلیک کنید%3$s برای کسب اطلاعات بیشتر.

en: Enter your Email address
fa_IR: آدرس ایمیل خود را وارد کنید

en: Error Can not Get Tweets, Incorrect account info.
fa_IR: خطا! توئیتها دریافت نشد، اطلاعات حساب کاربری نادرست است.

en: Error messages can contain sensitive information about your website environment. These should be hidden from untrusted visitors.
fa_IR: متن خطاها می تواند شامل اطلاعات حساس درباره فضای نگهداری شما باشد. حتما باید از دیدکاربران شما مخفی بماند.

en: Error: Check the Instagarm section settings.
fa_IR: خطا: تنظیمات بخش اینستاگرام را بررسی کنید.

en: Error: Check the widget settings!
fa_IR: خطا: تنظیمات ویجت را بررسی کنید!

en: Estimated reading time
fa_IR: زمان تخمینی مطالعه

en: Excerpt Length
fa_IR: طول چکیده

en: Exclude Current Post in the single post page.
fa_IR: پست فعلی را در صفحه پست تکی حذف کنید .

en: Exclude Posts
fa_IR: حذف پست‌ها

en: Exclude post types from search
fa_IR: نوع ارسالها را از جستجو مستثنی کن

en: Export
fa_IR: برون‌ ریزی (اکسپورت)

en: Export/Import
fa_IR: خروجی/ورودی

en: Export/Import Theme Options
fa_IR: برون/درون ریزی تنظیمات قالب

en: Extend the background of the first section to cover the Header
fa_IR: گسترش پس‌زمینه‌ی بخش اول برای پوشش هدر

en: External Source
fa_IR: منبع خارجی

en: Extra 200 Light
fa_IR: بسیار نازک 200

en: Extra 200 Light Italic
fa_IR: بسیار نازک 200 Italic

en: Extra 800 Bold
fa_IR: بسیار ضخیم 800

en: Extra 800 Bold Italic
fa_IR: بسیار ضخیم 800 Italic

en: F
fa_IR: فارنهایت

en: Facebook
fa_IR: فیس بوک

en: Fading
fa_IR: محو شدن

en: Failed to fetch your current loction! try again later!
fa_IR: خطایی در دریافت موقعیت مکانی فعلی شما به وقوع پیوست! لطفا مجدد تلاش کنید!

en: Fall
fa_IR: پاییزی

en: Favicon
fa_IR: آیکون FAV

en: Featured Image Position
fa_IR: موقعیت تصویر ویژه

en: Featured Posts
fa_IR: پست‌های ویژه

en: Featured area background
fa_IR: پس زمینه ویژه

en: Featured image lightbox
fa_IR: تصویر ویژه  لایت باکس

en: Feedburner ID
fa_IR: آیدی فیدبرنر

en: Find Your Location
fa_IR: موقعیت جغرافیایی خود را بیابید

en: Find us on Facebook
fa_IR: در فیس بوک به ما بپیوندید

en: Find your ID at idGettr
fa_IR: پیدا کردن ID در idGettr

en: First
fa_IR: ابتدا

en: First Footer
fa_IR: اولین ابزارک فوتر

en: First Footer Widgets Area
fa_IR: اولین ابزارک فوتر

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Flickr
fa_IR: تصاویر فلیکر

en: Flickr ID:
fa_IR: آیدی فلیکر:

en: Fly Check Also Box
fa_IR: باکس مطلب شناور

en: Follow
fa_IR: دنبال کردن

en: Follow Us
fa_IR: ما را دنبال کنید

en: Follow Us Button
fa_IR: دکمه ما را دنبال کنید

en: Follow Us Button Text
fa_IR: متن دکمه ما را دنبال کنید

en: Follow Us Button URL
fa_IR: لینک دکمه ما را دنبال کنید

en: Follow Us Button style
fa_IR: استایل دکمه ما را دنبال کنید

en: Follow me
fa_IR: من را دنبال کنید

en: Follow on Twitter
fa_IR: مارا در Twitter دنبال کنید

en: Follow us
fa_IR: ما را دنبال کنید

en: Follow us on %1$sTwitter%3$s or %2$sFacebook%3$s.
fa_IR: ما را در%1$sTwitter%3$s یا %2$sFacebook%3$s دنبال کنید.

en: Follow us on Flickr
fa_IR: مارا در Flickr دنبال کنید

en: Follow us on Twitter
fa_IR: مارا در Twitter دنبال کنید

en: Followers
fa_IR: دنبال کننده‌ها

en: Font Family
fa_IR: نوع فونت

en: Font Size in Pixels
fa_IR: اندازه فونت به پیکسل

en: Font Sizes, Weights and Line Heights
fa_IR: اندازه فونت و ضخامت و فاصله بین خطوط

en: Font Variants
fa_IR: انواع فونت

en: Font Weight
fa_IR: ضخامت فونت

en: Font Weight Tips:
fa_IR: نکات مربوط به ضخامت فونت:

en: FontFace.me Fonts
fa_IR: فونت های FontFace.me

en: Fontainebleau A Forgotten Treasure
fa_IR: هتل Fontainebleau گنجینه‌ی فراموش شده

en: Foods
fa_IR: غذاها

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Footer Border Top
fa_IR: حاشیه‌ی بالایی فوتر

en: Footer Code
fa_IR: کد فوتر

en: Footer Description
fa_IR: توضیحات فوتر

en: Footer Description Title
fa_IR: عنوان توضیحات فوتر

en: Footer Logo Image
fa_IR: تصویر لوگوی فوتر

en: Footer Margin Top
fa_IR: فاصله خارجی بالا فوتر

en: Footer Menu
fa_IR: منو فوتر

en: Footer Navigation
fa_IR: ناوبری فوتر

en: Footer Padding Bottom
fa_IR: فاصله داخلی پایین فوتر

en: Footer Padding Top
fa_IR: فاصله داخلی بالای فوتر

en: Footer Settings
fa_IR: تنظیمات فوتر

en: Footer Text One
fa_IR: متن فوتر اول

en: Footer Text Two
fa_IR: متن فوتر دوم

en: Footer Widgets Titles
fa_IR: عنوان‌های ویجت‌های فوتر

en: Footer Widgets layout
fa_IR: لایه بندی ابزارک فوتر

en: Footer color
fa_IR: رنگ فوتر

en: For Mobiles Only
fa_IR: فقط برای موبایل

en: For further customization on theme name, slug, thumbnail and description that appears in Appearance > Themes, please use the child theme.
fa_IR: برای سفارشی سازی بیشتر در مورد نام پوسته  ، اسلاگ ، تصویر بند انگشتی و توضیحاتی که در ظاهر قالب نمایان میشوند >لطفاً از پوسته کودک استفاده کنید.

en: Forecast
fa_IR: پیش بینی

en: Forget?
fa_IR: رمز عبور را فراموش کرده اید؟

en: Former Microsoft CEO Ballmer does about-face on Linux technology
fa_IR: عقب گرد آقای بالمر مدیر عامل سابق مایکروسافت بر تکنولوژی لینوکس

en: Foursquare
fa_IR: فوراسکوئر

en: FoxPush Domain
fa_IR: دامین FoxPush

en: FoxPush Setup
fa_IR: نصب FoxPush

en: Framed
fa_IR: فریم

en: From the navigation panel on the admin dashboard, click on Settings and then on API Keys.
fa_IR: در منو پنل در صفحه داشبورد , روی تنظیمات و سپس کلیدهای API کلیک کنید.

en: Front Page
fa_IR: صفحه اول

en: Full Page Takeover
fa_IR: گرفتن کامل صفحه

en: Full Width Background Section
fa_IR: بخش پس زمینه تمام عرض

en: Full-Width
fa_IR: تمام صفحه

en: Full-Width Logo
fa_IR: لوگو تمام عرض

en: GIF Featured Image
fa_IR: تصویر شاخصGIF

en: Games
fa_IR: بازی ها

en: General
fa_IR: اصلی

en: General Secondary Texts
fa_IR: متون ثانویه عمومی

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Get Extra FREE 6 Months Support period
fa_IR: 6 ماه پشتیبانی رایگان اضافه دریافت کنید

en: Get it from your account advanced page.
fa_IR: از صفحۀ تنظیمات پیشرفتۀ حساب کاربری خود آن را دریافت کنید.

en: Get system report
fa_IR: دریافت گزارش سیستم

en: Getting Started
fa_IR: شروع کنید

en: Getting There is Half the FUN!
fa_IR: به آنجا رسیدن نیمی از تمام لذت است!

en: GitHub
fa_IR: گیت ‌هاب

en: Global Archives Settings
fa_IR: تنظیمات آرشیو کلی

en: Global Sidebar Settings for Posts in this Category
fa_IR: تنظیمات نوار سراسری برای نوشته های این گروه

en: Go to the Arqam options page to set your social accounts.
fa_IR: به صفحۀ تنظیمات Arqam در پیشخوان بروید و حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی را تنظیم کنید.

en: Go to the Plugins Page
fa_IR: رفتن به صفحه افزونه ها

en: Go to the Translation Portal
fa_IR: وارد پرتال ترجمه شوید

en: Go to the shop
fa_IR: رفتن به فروشگاه

en: Goa Tourism Appealing Visitors From Across the Globe
fa_IR: صنعت گردشگری گوآ برای بازدیدکننده‌ها از سراسر جهان جذاب است

en: Google Fonts
fa_IR: فونت های Google

en: Google Maps
fa_IR: نقشه های گوگل

en: Google Maps API Key
fa_IR: کلید API نقشۀ گوگل

en: Google Maps URL
fa_IR: آدرس نقشه گوگل

en: Google Play
fa_IR: گوگل پلی

en: Google Web Font Character sets
fa_IR: تنظیم کاراکترهای فونت های گوگل

en: Gradient
fa_IR: ترکیبی از 2 رنگ

en: Grid Menu
fa_IR: منو شبکه ای

en: Group - Use group ID
fa_IR: گروه - استفاده از شناسه گروه

en: Growing vegetables at home, six of the best
fa_IR: پرورش سبزیجات در خانه, 6 تا از بهترین راه ها!

en: HOT
fa_IR: داغ

en: Happy Anniversary with TieLabs!
fa_IR: سالگرد همراه بودنت با TieLabs مبارک !

en: Happy New Year!
fa_IR: سال نو مبارک!

en: Have a question about the license? Check this article.
fa_IR: اگر درباره لایسنس سوالی دارید این مقاله را مطالعه کنید.

en: Have you changed your mind? :)
fa_IR: آیا نظر شما تغییر کرده است؟ :)

en: Header
fa_IR: هدر

en: Header Ad
fa_IR: تبلیغ هدر

en: Header Background
fa_IR: پس زمینه‌ی هدر

en: Header Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه هدر

en: Header Code
fa_IR: کد هدر

en: Header Layout
fa_IR: طرح هدر

en: Header Settings
fa_IR: تنظیمات هدر

en: Header Site name
fa_IR: نام هدر سایت

en: Header and Footer Settings
fa_IR: تنظیمات هدر و فوتر

en: Headings Font Family
fa_IR: نوع فونت سربرگ ها

en: Heavy Rain
fa_IR: باران شدید

en: Here What is in the game $80 Deluxe Edition
fa_IR: در این بازی نسخه لوکس $80 وجود دارد

en: Hibs and Ross County fans on final
fa_IR: طرفداران تیم های هیبز و رز کانتی در فینال

en: Hide
fa_IR: پنهان سازی

en: Hide Above Content Ad
fa_IR: مخفی کردن تبلیغ بالای مطلب

en: Hide Above Post Ad
fa_IR: مخفی کردن تبلیغ بالای پست

en: Hide Above Post share Buttons
fa_IR: عدم نمایش دکمه اشتراک گذاری بالای پست

en: Hide Back to top button
fa_IR: عدم نمایش دکمه بازگشت به بالا

en: Hide Below Content Ad
fa_IR: مخفی کردن تبلیغ پایین مطلب

en: Hide Below Post Ad
fa_IR: مخفی کردن تبلیغ پایین پست

en: Hide Below Post Author Box
fa_IR: عدم نمایش باکس نویسنده پایین پست

en: Hide Below Post Newsletter
fa_IR: عدم نمایش خبرنامه پایین پست

en: Hide Below Post Next/Prev posts
fa_IR: عدم نمایش پست های قبلی / بعدی در پایین پست ها

en: Hide Below Post Read Next
fa_IR: پنهان سازی  بعدی را بخوانید پایین  مطلب

en: Hide Below Post Related posts
fa_IR: پنهان سازی مطالب مرتبط پایین پست

en: Hide Below Post share Buttons
fa_IR: عدم نمایش دکمه اشتراک گذاری پایین پست

en: Hide Breadcrumbs
fa_IR: عدم نمایش نوار موقعیت یاب

en: Hide Details
fa_IR: پنهان کردن جزییات

en: Hide Header Breaking News
fa_IR: عدم نمایش اخبار جدید هدر

en: Hide Inline Related posts
fa_IR: پنهان کردن پست های مرتبط درون خطی

en: Hide Mega Menu headings?
fa_IR: مخفی کردن سربرگ های مگامنو؟

en: Hide Read More Buttons
fa_IR: دکمه های بیشتر بخوانید  را مخفی کنید

en: Hide all sidebars
fa_IR: مخفی کردن تمام سایدبارها

en: Hide copyright area
fa_IR: عدم نمایش بخش کپی رایت

en: Hide cover Photo?
fa_IR: مخفی کردن تصویر کاور؟

en: Hide errors from visitors
fa_IR: پنهان کردن خطاها از بازدیدکنندگان

en: Hide small thumbnails
fa_IR: پنهان کردن تصاویر شاخص کوچک

en: Hide the Footer
fa_IR: پنهان سازی فوتر

en: Hide the Header
fa_IR: عدم نمایش هدر

en: Hide the buttons if the device/window width size is lower than this, default %s
fa_IR: اگر اندازه عرض دستگاه /پنجره از این کمتر است ، دکمه ها را پنهان کنید ، به طور پیش فرض %s

en: Hide the featured image
fa_IR: مخفی کردن تصویر ویژه

en: Hide the page title
fa_IR: عدم نمایش عنوان صفحه

en: Hide thumbnail for the First post
fa_IR: پنهان کردن تصویر شاخص برای مطلب اول

en: Hide thumbnails
fa_IR: پنهان کردن تصاویر شاخص

en: Highlighted Text Color
fa_IR: رنگ متن هایلایت شده(انتخاب شده)

en: Home
fa_IR: خانه

en: Home Sidebar
fa_IR: سایدبار صفحه اصلی

en: Home URL
fa_IR: لینک برگه خانه

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: How to get your API Key?
fa_IR: چگونه کلید API خود را دریافت کنم؟

en: How to make perfect vanilla cupcakes
fa_IR: چطور یک کیک وانیلی عالی درست کنیم

en: How to update the theme manually?
fa_IR: چگونه قالب را به صورت دستی بروزرسانی کنیم؟

en: Howdy
fa_IR: چطوری

en: I just installed the amazing %s #WordPress theme #tielabs
fa_IR: من تازه %s قالب #وردپرس شگفت انگیز tielabs# را نصب کردم

en: I know it hurts to say goodbye, but it is time for me to fly
fa_IR: میدونم که خداحافظی سخته، اما برای من وقتش رسیده که پرواز کنم

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Ice Cream Maker Free Chocolate
fa_IR: بستنی ساز شکلات رایگان

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Icon %s
fa_IR: آیکون %s

en: If disabled, parent menu items will only toggle child items.
fa_IR: اگر غیرفعال باشد، آیتم های منوی والد لینک نخواهند داشت و با کلیک فقط زیرمنوها را نمایش خواهند داد.

en: If something is not working as expected, Please try these common solutions.
fa_IR: اگر چیزی مطابق انتظار کار نمی کند، لطفا این راه حل های رایج را امتحان کنید.

en: If the post has multiple categories, the one selected here will be used for settings and it appears in the category labels.
fa_IR: اگر پست در چند دسته بندی متعدد قرار دارد، آن دسته بندی که اینجا انتخاب شده برای تنظیمات و نمایش در بخش دسته بندیها استفاده میشود.

en: Image
fa_IR: عکس

en: Image Height
fa_IR: ارتفاع عکس

en: Image Icon
fa_IR: آیکون تصویر

en: Image Margin Bottom
fa_IR: فاصله پایین عکس

en: Image Margin Top
fa_IR: فاصله بالای عکس

en: Image Post Format:
fa_IR: فرمت تصویر پست:

en: Image URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: Image Width
fa_IR: عرض عکس

en: Image above the main title
fa_IR: تصویر بالای عنوان اصلی

en: Image path:
fa_IR: مسیر عکس :

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Images Settings
fa_IR: تنظیمات تصاویر

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی (ایمپورت)

en: Important Notes:
fa_IR: نکات مهم:

en: Importing Demo Content...
fa_IR: در حال درون‌ریزی محتوای دمو ...

en: Importing content
fa_IR: درون ریزی محتوا

en: Importing customizer settings
fa_IR: درون ریزی تنظیمات شخصی سازی

en: Importing demo data (post, pages, images, theme settings, ...) is the easiest way to setup your theme. It will allow you to quickly edit everything instead of creating content from scratch. When you import the data, the following things might happen:
fa_IR: درون‌ریزی اطلاعات دمو(پست، صفحات، تصاویر، تنظیمات قالب، ...) راحت‌ترین راه برای تنظیم سریع قالب است. از این طریق می‌توانید اطلاعات را ویرایش کنید و سریعتر به نتیجه برسید تا اینکه همه چیز را از پایه بسازید. با درون‌ریزی اطلاعات، این موارد ممکن است اتفاق بیافتند:

en: Importing widgets
fa_IR: درون ریزی ویجتها

en: In Post Links Color
fa_IR: رنگ لینک‌های درون مطالب

en: In Post Links Color on mouse over
fa_IR: رنگ لینک‌های درون مطالب وقتی که موس روی آن‌ می‌رود

en: In Post Responsive Tables
fa_IR: جداول واکنشگرا در مطلب

en: In the Logo Image type this will be used as the ALT text.
fa_IR: در قسمت نوع تصویر لوگو، از این به عنوان متن ALT استفاده می‌شود.

en: Increasing memory allocated to PHP
fa_IR: افزایش حافظه اختصاص داده شده به PHP

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Inline Related Posts
fa_IR: پست های مرتبط درون خطی

en: Instagram
fa_IR: اینستاگرام

en: Instagram Account
fa_IR: حساب کاربری اینستاگرام

en: Instagram Footer Area
fa_IR: اینستاگرام فوتر

en: Install
fa_IR: نصب کردن

en: Install %2$s
fa_IR: %2$s را نصب کنید

en: Install Bundled Plugins
fa_IR: نصب پلاگین های همراه

en: Install Demos
fa_IR: نصب دموها

en: Install Plugins
fa_IR: نصب پلاگین ها

en: Installed But Not Activated
fa_IR: نصب شده اما فعال نشده است

en: Installed version:
fa_IR: نسخه نصب شده:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: در حال نصب پلاگین %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
fa_IR: نصب پلاگین: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: در حال نصب و فعال‌سازی پلاگین %1$s (%2$d/%3$d)

en: Integrations
fa_IR: یکپارچه‌سازی‌ها

en: Inverted
fa_IR: معکوس

en: It is recommended to avoid using words like ad, ads, adv, advert, advertisement, banner, banners, sponsor, 300x250, 728x90, etc. in the image names or image path to avoid AdBlocks from blocking your Ad.
fa_IR: توصیه می شود برای جلوگیری از مسدود شدن آگهی خود از نامهای تبلیغاتی مانند آگهی، تبلیغ، تبلیغات، بنر، حامیان، 300x250، 728x90 و غیره استفاده نکنید.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa_IR: به نظر می رسه&rsquo; موضوعی که شما به دنبال آن هستید&rsquo; پیدا نمی شود. شاید جستجو کمک کند.

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
fa_IR: به نظر میرسد نمیتوانیم آنچه را که به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو کمکتان کند.

en: It seems you are megrating from %1s%2s%3s theme, click on the button below to complete the switching process.
fa_IR: بنظر میرسد شما میخواهید به قالب جنة سوئیچ کنید. توجه کنید سوئیچر از%1s%2s%3s قالب پشتبانی می کند,روی دکمه زیر کلیک کنید تا فرایند سوئیچینگ کامل شود.

en: It seems you are megrating from another theme, it is recommended to check our Switcher it supports %1s%2s%3s themes, click on the button below to check them.
fa_IR: به نظر می رسد شما از قالب دیگری استفاده می کنید،توصیه می شود قالب های پشتیبانی شده را در %1s%2s%3s مشاهده کنید,روی دکمه زیر کلیک کنید تا آنها را بررسی کنید.

en: Jannah
fa_IR: جَنَّة

en: Jetpack - Most Viewed for 30 days
fa_IR: Jetpack - بیشترین بازدید 30 روزه

en: Jetpack - Most Viewed for 7 days
fa_IR: Jetpack - بیشترین بازدید 7 روزه

en: Jetpack plugin by Automattic
fa_IR: بصورت خودکار بر روی پلاگین Jetpack

en: Killing Floor 2 New Sharpshooter Class Detailed
fa_IR: کشته شدن در طبقه 2 یک تیرانداز جدید و دقیق وجود دارد

en: Knowledge Base
fa_IR: دانش محور

en: Knowledge is power
fa_IR: دانش قدرت است

en: Label Background
fa_IR: پس زمینه لیبل

en: Label Text
fa_IR: متن برچسب

en: Language
fa_IR: زبان

en: Large Post Above
fa_IR: بزرگ بالای پست

en: Large Thumbnail
fa_IR: تصویر شاخص بزرگ

en: Last
fa_IR: انتها

en: Last Modified Posts
fa_IR: آخرین مطالب ویرایش شده

en: Last Updated
fa_IR: اخرین به روز رسانی

en: Last Updated:
fa_IR: آخرین به روز رسانی:

en: Latest Demo Installed
fa_IR: آخرین دمو نصب شده

en: Latin charset by default. Include additional character sets for fonts (make sure at http://www.google.com/fonts/ before that charset is available for chosen font)
fa_IR: مجموعه کاراکترهای لاتین به طور پیش فرض شامل  کاراکترهای اضافی برای فونت هستند (با بررسی http://www.google.com/fonts/ قبل از استفاده از کاراکتر مورد نظر، مطمئن شوید که فونت انتخابی شما از کاراکتر مربوطه پشتیبانی کند)

en: LayerSlider
fa_IR: پلاگین لایر اسلایدر

en: Layout
fa_IR: طرح بندی

en: Leave a Reply
fa_IR: نظر خود را ارسال کنید

en: Leave it empty to use the Site URL.
fa_IR: برای استفاده ازurl سایت آن را خالی بگذارید

en: Leave it empty to use the default text.
fa_IR: برای استفاده از متن پیش‌فرض، این فیلد را خالی بگذارید.

en: Leave it empty to use the default value.
fa_IR: این فیلد را خالی بگذارید برای مقدار پیش فرض.

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left Area
fa_IR: ناحیه چپ

en: Left Bottom
fa_IR:  چپ پایین

en: Left Center
fa_IR: چپ مرکز

en: Left Top
fa_IR: سمت چپ بالا

en: Less than a minute
fa_IR: کمتر از یک دقیقه

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصلۀ بین حروف

en: License
fa_IR: لایسنس

en: Life Style
fa_IR: سبک زندگی

en: Light 300
fa_IR: نازک 300

en: Light 300 Italic
fa_IR: نازک 300 Italic

en: Light Rain
fa_IR: باران سبک

en: Light/Dark Skin Switcher
fa_IR: سوییچر پوسته روشن / تیره

en: LightBox
fa_IR: لایت باکس

en: Lightbox Settings
fa_IR: تنظیمات لایت باکس

en: Lightbox Skin
fa_IR: پوسته لایت باکس

en: Lightbox Thumbnail Position
fa_IR: مکان تصویر شاخص لایت باکس

en: Lightbox for Galleries
fa_IR: لایت باکس برای گالری ها

en: Like %s?
fa_IR: %s پسندیدین؟

en: Line
fa_IR: لاین

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Images to
fa_IR: پیوند تصاویر به

en: Link Relationship (XFN)
fa_IR: لینک مرتبط (XFN)

en: LinkedIn
fa_IR: لینکدین

en: Links Color
fa_IR: رنگ لینک‌ها

en: Links Color on mouse over
fa_IR: رنگ لینک وقتی موس روی آن می‌رود

en: Links color
fa_IR: رنگ لینک ها

en: Live Demo
fa_IR: پیشنمایش زنده

en: Live Search
fa_IR: جستجوی زنده

en: Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر

en: Loader Icon
fa_IR: آیکن بارگزاری

en: Location
fa_IR: موقعیت جغرافیایی

en: Lock in now! Stock sell-off sinks mortgage rates
fa_IR: تازه درگیر شده اید! فروش یکجا سهام بورس باعث نزول نرخ وام مسکن شد

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log In text
fa_IR: متن ورود

en: Log Out
fa_IR: خروج

en: Login Section
fa_IR: بخش ورود به حساب کاربری

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logo Image
fa_IR: تصویر لوگو

en: Logo Image (Retina Version @2x)
fa_IR: تصویر لوگو(ورژن ریتنا@2برابر)

en: Logo Inverted Image
fa_IR: تصویر معکوس شده لوگو

en: Logo Inverted Image (Retina Version @2x)
fa_IR: تصویر معکوس لوگو (Retina Version @2x)

en: Logo Margin Bottom
fa_IR: فاصله پایینی لوگو

en: Logo Margin Top
fa_IR: فاصله بالای لوگو

en: Logo Position
fa_IR: موقعیت لوگو

en: Logo Settings
fa_IR: تنظیمات لوگو

en: Logo Text
fa_IR: متن لوگو

en: Logo Width
fa_IR: عرض لوگو

en: Logo height
fa_IR: ارتفاع لوگو

en: Logo width
fa_IR: عرض لوگو

en: Looking for a good web hosting company? %1$sCheck our recommendations!%2$s
fa_IR: به دنبال یک شرکت میزبانی وب خوب هستید؟ %1$sتوصیه ما را بررسی کنید!%2$s

en: M4A file URL
fa_IR: آدرس فایل M4A

en: MP3 file URL
fa_IR: آدرس فایل MP3

en: MailChimp Form Action URL
fa_IR: نشانی اینترنتی فعال سازی MailChimp

en: Main Content Styling
fa_IR: استایل محتوای اصلی

en: Main Menu
fa_IR: منو اصلی

en: Main Nav Border Bottom Color
fa_IR: رنگ پایین حاشیه منوی اصلی

en: Main Nav Border Bottom Width
fa_IR: عرض پایین حاشیه منوی اصلی

en: Main Nav Border Top Color
fa_IR: رنگ بالای حاشیه منوی اصلی

en: Main Nav Border Top Width
fa_IR: عرض بالای حاشیه منوی اصلی

en: Main Nav Components
fa_IR: قطعات منو اصلی

en: Main Nav Menu
fa_IR: منو اصلی

en: Main Nav Settings
fa_IR: تنظیمات منوی اصلی

en: Main Nav and Secondary Nav Menus
fa_IR: منو های ناوبری اصلی و ثانویه

en: Main Navigation
fa_IR: منوی اصلی

en: Main Navigation Styling
fa_IR: استایل منوی اصلی

en: Main Navigation sub menus
fa_IR: زیر منوی های منو اصلی

en: Main Title
fa_IR: عنوان اصلی

en: Make sure you are logged into FoxPush.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که به حساب FoxPush وارد شده اید.

en: Making fruit and veg fun for kids
fa_IR: میوه و سبزیجات را برای کودکان جذاب کنیم

en: Manage Widgets
fa_IR: مدیریت ابزارک ها

en: Manually uploaded files
fa_IR: فایل‌های آپلودشده‌ی دستی

en: Map
fa_IR: نقشه

en: Margin Bottom
fa_IR: فاصله خارجی پایین

en: Margin Top
fa_IR: فاصله خارجی بالا

en: Masonry
fa_IR: شبکه ای

en: Masonry Page
fa_IR: صفحه شبکه ای

en: Max upload size
fa_IR: حداکثر اندازه آپلود

en: Media File
fa_IR: فایل رسانه

en: Media Icon
fa_IR: آیکون رسانه ها

en: Media Page on Instagram
fa_IR: صفحه رسانه در اینستاگرام

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Medium 500
fa_IR: متوسط 500

en: Medium 500 Italic
fa_IR: 500 Italic معمولی

en: Medium Post Titles in Homepage Blocks
fa_IR: عنوان متوسط مطلب در بلاک های صفحه اصلی

en: Medium Post Titles in Homepage Sliders
fa_IR: عنوان متوسط مطلب در اسلایدرهای های صفحه اصلی

en: Mega Menu Background Image
fa_IR: تصویر بک گراند مگامنو

en: Mega Menu Columns
fa_IR: ستون های مگامنو

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Button
fa_IR: کلیدهای منو

en: Menu Icon
fa_IR: آیکون منو

en: Menu Item Limit Warning
fa_IR: هشدار محدودیت آیتم منو

en: Menu Position
fa_IR: موقعیت منو

en: Menu Title
fa_IR: عنوان منو

en: Menu with names
fa_IR: منو با نامها

en: Message
fa_IR: پیام

en: Messenger
fa_IR: پیام رسان

en: Meta Description Tag
fa_IR: برچسب توضیحات متا

en: Min Height
fa_IR: حداقل ارتفاع

en: Minimum required version:
fa_IR: حداقل نسخه مورد نیاز:

en: Mint
fa_IR: نعنا

en: Mist
fa_IR: غبار .مه . تاریکی

en: Mixcloud
fa_IR: ‫میکس کلاود

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Mobile Elements
fa_IR: المان های موبایل

en: Mobile Header
fa_IR: هدر در حالت موبایل

en: Mobile Header Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه سربرگ تلفن همراه

en: Mobile Header Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه سربرگ موبایل

en: Mobile Header Buttons
fa_IR: دکمه های سربرگ موبایل

en: Mobile Header Icons color
fa_IR: رنگ آیکون های سربرگ موبایل

en: Mobile Menu
fa_IR: منو موبایل

en: Mobile Menu Background
fa_IR: پس زمینه منو موبایل

en: Mobile Menu Icon
fa_IR: آیکون منو موبایل

en: Mobile Menu Layout
fa_IR: چیدمان منوی موبایل

en: Mobile Settings
fa_IR: تنظیمات موبایل

en: Modern
fa_IR: مدرن

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More Button
fa_IR: دکمه بارگذاری بیشتر

en: More Themes
fa_IR: قالبهای بیشتر

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Most Commented
fa_IR: دارای بیشترین دیدگاه

en: Most Commented posts
fa_IR: ارسال‌های دارای بیشترین دیدگاه

en: Most Viewed
fa_IR: پربازدیدترین

en: Most Viewed posts
fa_IR: پربازدیدترین مطالب

en: Most recent
fa_IR: جدیدترین

en: Move
fa_IR: جابجایی

en: Move down
fa_IR: انتقال به پایین

en: Move up
fa_IR: انتقال به بالا

en: Multibyte string
fa_IR: رشته چند بایت

en: MySQL version
fa_IR: نسخه MySQL

en: NASA plans to fix Mars spacecraft leak then launch in 2018
fa_IR: ناسا قصد دارد نشت فضاپیمای مریخ را تعمیر کند و سپس فضاپیما را در سال 2018 به فضا پرتاب کند

en: NOTE: A separate license is required for each site using the theme.
fa_IR: توجه: برای هر سایت به یک لایسنس جداگانه از قالب نیاز دارید.

en: Name
fa_IR: نام

en: Navigation Label
fa_IR: برچسب راهنما

en: Need Help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: Need Help? Search the knowledge base
fa_IR: کمک نیاز دارید؟ در پایگاه دانش ( knowledge base) جستجو کنید

en: Need help? We're here %s
fa_IR: کمک نیاز دارید؟ ما اینجا %s هستیم

en: Need one-to-one assistance? Get in touch with our Support team.
fa_IR: به کمک و راهنمایی یک-به-یک نیاز دارید؟ با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

en: Network enabled
fa_IR: شبکه فعال شد

en: New
fa_IR: جدید

en: New Heroes of the Storm Characters Bring Portals
fa_IR: قهرمانان جدید از شخصیت های طوفان دروازه ها را به ارمغان می آورند

en: New Milestone
fa_IR: نقطه عطف جدید

en: New Theme Update
fa_IR: نسخه جدید پوسته در دسترس است

en: New Update
fa_IR: آپدیت جدید

en: News
fa_IR: اخبار

en: News Ticker
fa_IR: تیتر خبرها

en: NewsArticle
fa_IR: مقاله خبری

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: Next
fa_IR: بعد

en: Next and Previous
fa_IR: قبل و بعد

en: Next page
fa_IR: صفحه بعدی

en: Next/Prev posts
fa_IR: نمایش دکمه های قبلی / بعدی مطالب

en: Next/Previous Arrows
fa_IR: فلش‌های قبل/بعد

en: Next/Previous Arrows Beside Title
fa_IR: فلش های بعدی / قبلی  در کنار عنوان

en: Next/Previous Buttons
fa_IR: دکمه های بعدی / قبلی

en: Nintendo Details Next Miitomo Update
fa_IR: نینتندو جزئیات آپدیت بعدی Miitomo را مشخص می‌کند

en: No
fa_IR: نه

en: No More Posts
fa_IR: مطالب بیشتری وجود ندارد

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
fa_IR: هیچ اتفاقی نیافتاد، پلاگین %1$s قبلا فعال شده بود.

en: No existing posts, pages, categories, images, custom post types or any other data will be deleted or modified.
fa_IR: هیچ پستی، صفحات، دسته ها، تصاویر، انواع پست های موجود یا سایر اطلاعات موجود، حذف یا اصلاح نخواهند شد.

en: No import files specified!
fa_IR: هیچ فایلی برای درون‌ریزی تعیین نشده است!

en: No new notifications
fa_IR: اعلان جدیدی نیست

en: No plugins are available to be activated at this time.
fa_IR: پلاگینی جهت فعال‌ سازی در این لحظه وجود ندارد.

en: No plugins are available to be installed at this time.
fa_IR: پلاگینی جهت نصب در این لحظه وجود ندارد.

en: No plugins are available to be updated at this time.
fa_IR: پلاگینی جهت به روزرسانی در این لحظه وجود ندارد.

en: No plugins to install, update or activate.
fa_IR: پلاگینی برای نصب، به روزرسانی یا فعال‌ سازی باقی نمانده است.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
fa_IR: افزونه ای  جهت فعال‌سازی انتخاب نشده است. اقدامی انجام نشد.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
fa_IR: پلاگینی جهت نصب انتخاب نشده است. کاری انجام نشد.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
fa_IR: پلاگینی جهت به روزرسانی انتخاب نشده بود. کاری انجام نشد.

en: No preview image defined for this import.
fa_IR: تصویر پیش‌نمایشی برای این درون‌ریزی تعیین نشده است.

en: No products found
fa_IR: محصولی یافت نشد

en: No sliders found, Please create a slider.
fa_IR: اسلایدر یافت نشد, لطفا یک اسلایدر ایجاد کنید.

en: No sliders found, add a slider first!
fa_IR: اسلایدر یافت نشد, لطفا یک اسلایدر ایجاد کنید!

en: Nofollow?
fa_IR: دنبال نکردن؟

en: None
fa_IR: هیچ

en: Not Installed
fa_IR: نصب نشده است

en: Note: This option doesn't work with the AJAX pagination.
fa_IR: توجه: این گزینه با صفحه‌بندی AJAX کار نمی‌کند.

en: Nothing Found
fa_IR: چیزی پیدا نشد

en: Notifications
fa_IR: اعلانات

en: Number of Media Items
fa_IR: تعداد آیتم های رسانه

en: Number of Mega Menu Columns
fa_IR: تعداد ستون های مگامنو

en: Number of Rows
fa_IR: تعداد سطر ها

en: Number of Tweets to show:
fa_IR: تعداد توئیت‌های قابل نمایش:

en: Number of comments to show:
fa_IR: تعداد دیدگاه های قابل نمایش:

en: Number of items to show:
fa_IR: تعداد آیتم‌های نمایش داده شده:

en: Number of paragraphs before
fa_IR: تعداد پاراگراف های قبل

en: Number of paragraphs before the Ad
fa_IR: تعداد پاراگراف های قبل از تبلیغ

en: Number of photos to show:
fa_IR: تعداد تصاویر قابل نمایش:

en: Number of posts before the Ad
fa_IR: تعداد پست ها قبل از تبلیغ

en: Number of posts to show
fa_IR: تعداد نوشته های قابل نمایش

en: Number of posts to show in Full width pages
fa_IR: تعداد نوشته های نمایش داده شده در صفحه تمام عرض

en: Number of products per page
fa_IR: تعداد محصولات در هر صفحه

en: Number of the related products
fa_IR: تعداد محصولات مرتبط

en: Numbers
fa_IR: اعداد

en: Numeric
fa_IR: عددی

en: OGA file URL
fa_IR: آدرس فایل OGA

en: Ocean
fa_IR: اقیانوس

en: Odnoklassniki
fa_IR: ‫Odnoklassniki

en: Offset - number of posts to pass over
fa_IR: Offset - تعداد پست ها برای گذراندن

en: Once you’ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the theme options from this site.
fa_IR: هنگامی که فایل دانلود شده را ذخیره کردید میتوانید از گزینه import (درون ریزی) در یک نصب وردپرس دیگر برای درون ریزی تنظیمات قالب از این سایت به سایت جدید بعدی استفاده کنید.

en: One Column
fa_IR: یک ستون

en: One Comment
fa_IR: یک دیدگاه

en: One Row
fa_IR: 1 سطر

en: One more step!
fa_IR: یک مرحله دیگر باقی مانده!

en: One swallow does not make the spring
fa_IR: با یک گل بهار نمیشه

en: Only admins can manage the advanced settings in the post edit page
fa_IR: تنها ادمین‌ها توانایی مدیریت تنظیمات پیشرفته در صفحۀ ویرایش پست را دارند

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa_IR: متاسفیم! صفحه&rsquo;یافت نشد.

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Open Graph meta
fa_IR: متا Open Graph

en: Open The Link In a new Tab
fa_IR: بازشدن لینک در تب جدید

en: Open link in a new tab
fa_IR: باز شدن لینک در پنجرۀ جدید

en: Open links in a new window?
fa_IR: بازشدن لینک‌ها در صفحه جدید؟

en: OpenWeather API Key
fa_IR: کلید API سایت OpenWeather

en: Optional Custom Feed URL, Leave it empty to use the default WordPress feed URL.
fa_IR: آدرس فید سفارشی دلخواه ، برای استفاده از آدرس  پیش فرض وردپرس، این فیلد را خالی بگذارید.

en: Order of tabs:
fa_IR: ترتیب چیدمان تب‌ها:

en: Original: %s
fa_IR: اصل: %s

en: Overlay Title
fa_IR: روکش عنوان

en: Overlay Title Centered
fa_IR: روکش عنوان مرکزی

en: Overrides
fa_IR: منع کردن

en: PHP max input vars
fa_IR: حداکثر ورودی متغیرهای PHP

en: PHP post max size
fa_IR: حداکثر اندازه پست PHP

en: PHP time limit
fa_IR: محدودیت زمانی PHP

en: PHP version
fa_IR: ورژن PHP

en: Padding Right
fa_IR: فاصله داخلی راست

en: Padding left
fa_IR: فاصله داخلی چپ

en: Page Builder
fa_IR: صفحه ساز

en: Page Layout
fa_IR: طرح صفحه

en: Page URL:
fa_IR: آدرس برگه:

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Pagination:
fa_IR: صفحه بندی

en: Parallax
fa_IR: پارالاکس

en: Parallax Effect
fa_IR: افکت پارالاکس

en: Parent items as links
fa_IR: آیتم های والد به عنوان لینک

en: Parent theme author URL
fa_IR: آدرس پوسته والد

en: Parent theme name
fa_IR: نام پوسته والد

en: Parent theme version
fa_IR: نسخه پوسته والد

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Paste your CSS code, do not include any tags or HTML in the field. Any custom CSS entered here will override the theme CSS. In some cases, the !important tag may be needed.
fa_IR: کد CSS خود را وارد کنید، هیچ tags یا HTML در این فیلد وارد نکنید. هر CSS سفارشی که در اینجا وارد می کنید بر روی CSS کل تم اعمال می شود. در بعضی موارد، بهتر است از برچسب !important استفاده کنید.

en: Pattern
fa_IR: الگو

en: Paypal
fa_IR: پی‌پال

en: Persuasion is often more effectual than force
fa_IR: ترغیب کردن معمولاً موثرتر از تحمیل کردن است

en: Phones
fa_IR: گوشی ها

en: Photo of %s
fa_IR: تصویر %s

en: Photos Order:
fa_IR: چینش تصاویر:

en: Pinterest
fa_IR: ‫پین‌ترست

en: Play This Game for Free on Steam This Weekend
fa_IR: این بازی را در این هفته رایگان در استیم بازی کنید

en: Playlist title
fa_IR: عنوان لیست پخش

en: Please Note that for Jetpack - Most Viewed posts it may take a few hours before views are counted. It will fallback to comments sorting type until then.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که برای شمارش تعداد بازدیدها از پستهای دارای بیشترین بازدید در پلاگین Jetpack ممکن است چندین ساعت زمان ببرد. تا زمان شمارش تعداد بازدیدها بر روی چیدمان دیدگاه ها مراجعه میکند.

en: Please Note: Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using child themes for modifications.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید: هر گونه تغیراتی که بر روی تم انجام داده‌اید از بین خواهد رفت. لطفا از تم کودک برای تغییرات استفاده کنید.

en: Please add a name for the sidebar.
fa_IR: لطفا نام سایدبار را اضافه کنید.

en: Please be patient and do not navigate away from this page while the import is in progress. This can take a while if your server is slow.
fa_IR: لطفا صبور باشید و این صفحه را تا زمانی که درون‌ریزی محتوای دمو در حال انجام است، ترک نکنید. این فرآیند ممکن است کمی به طول بیانجامد.

en: Please choose an image file for the retina version of the logo. It should be 2x the size of main logo.
fa_IR: لطفا یک فایل تصویری برای نسخه retina انتخاب کنید. باید اندازه آن دو برابر لوگو اصلی باشد.

en: Please click "Import Demo Data" button only once and wait, it can take a couple of minutes.
fa_IR: لطفا فقط یکبار روی درون ریزی کلیک کنید "وارد کردن داده نسخه ی دمو" صبر کنید، ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

en: Please consider supporting us by disabling your ad blocker
fa_IR: بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید

en: Please contact the administrator of this site for help.
fa_IR: لطفا با ادمین این سایت جهت دریافت کمک، ارتباط برقرار کنید.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
fa_IR: لطفا با توسعه‌ دهنده‌ی پلاگین تماس گرفته و درخواست کنید که پلاگین را طبق راهنمایی وردپرس پکیج نمایند.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
fa_IR: خواهشمندیم در صورت درخواست پشتیبانی این اطلاعات را لحاظ کنید:

en: Please, make sure that chosen font supports chosen weight.
fa_IR: لطفا مطمئن شوید که فونت انتخاب شده از وزن انتخاب شده پشتیبانی می کند.

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Plugin activated successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت فعال شد

en: Plugin activation failed.
fa_IR: فعال‌سازی پلاگین ناموفق بود.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
fa_IR: پلاگین فعال نشد. نسخه‌ی بالاتری از %s برای این قالب مورد نیاز است. لطفا پلاگین را بروز نمایید.

en: Pocket
fa_IR: پاکت

en: Popular
fa_IR: پرخواننده

en: Popular tab order
fa_IR: چینش زبانه محبوب

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Post Author Box
fa_IR: باکس نویسنده نوشته

en: Post Author box
fa_IR: باکس نویسنده نوشته

en: Post Categories Label
fa_IR: برچسب دسته بندی های مطلب

en: Post Components
fa_IR: قطعات پست

en: Post Format Settings
fa_IR: تنظیمات فرمت نوشته

en: Post Heading:
fa_IR: پست هدینگ :

en: Post Layout
fa_IR: چیدمان پست

en: Post Meta
fa_IR: اطلاعات نوشته

en: Post Modified Date
fa_IR: تاریخ ویرایش پست

en: Post Primary Category
fa_IR: دسته بندی مطلب اصلی

en: Post Published Date
fa_IR: تاریخ انتشار پست

en: Post Settings
fa_IR: تنظیمات مطالب

en: Post Titles in Homepage Blocks
fa_IR: عنوان نوشته در بلاک های صفحه اصلی

en: Post Titles in Homepage Sliders
fa_IR: عنوان مطلب در اسلایدرهای های صفحه اصلی

en: Post Views
fa_IR: مقدار بازدید پست

en: Post Views Settings
fa_IR: تنظیمات تعداد بازدید پست‌ها

en: Post Views Source
fa_IR: منبع بازدید پست‌ها

en: Post format
fa_IR: قالب مطلب

en: Post format icon on hover
fa_IR: آیکن فرمت مطلب با عبور ماوس

en: Post info Settings
fa_IR: تنظیمات اطلاعات مطالب

en: Post meta Color
fa_IR: رنگ اطلاعات نوشته

en: Post meta area
fa_IR: ناحیه اطلاعات نوشته

en: Post meta area Layout
fa_IR: طرح بخش متای پست

en: Post meta field
fa_IR: فیلد اطلاعات نوشته

en: Post title in widgets
fa_IR: ارسال عنوان در ابزارک ها

en: Posts - 1st Post Highlighted
fa_IR: پست ها - اولین پست ویژه

en: Posts - Horizontal Sub-Categories Filter
fa_IR: پست ها - فیلتر زیر دسته های افقی

en: Posts - Vertical Sub-Categories Filter
fa_IR: پست ها - فیلتر زیر دسته های عمودی

en: Posts By Post's Author
fa_IR: سایر پست‌های نویسندۀ مطلب

en: Posts Excerpt
fa_IR: طول مطلب

en: Posts Excerpt Length
fa_IR: طول چکیده مطلب

en: Posts Settings
fa_IR: تنظیمات نوشته ها

en: Posts Switcher
fa_IR: سوئیچر مطالب

en: Posts Title Length
fa_IR: طول عنوان مطالب

en: Posts by the same Author
fa_IR: نوشته‌های با نویسنده‌ی یکسان

en: Posts in the same Categories
fa_IR: نوشته‌های با دسته‌بندی یکسان

en: Posts in the same Tags
fa_IR: نوشته های با برچسب یکسان

en: Posts list
fa_IR: لیست پست‌ها

en: Posts order:
fa_IR: چینش پست‌ها:

en: Posts, pages, images, widgets and menus will get imported.
fa_IR: پست ها، صفحات، تصاویر، ویدجت ها و منوها درون ریزی می شوند.

en: Pre-Packaged
fa_IR: پیش بسته بندی شده

en: Predefined Sidebar
fa_IR: نوار کناری از پیش تعریف شده

en: Predefined skins
fa_IR: پوسته های از پیش تعریف شده

en: Previous
fa_IR: قبل

en: Previous page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Primary Category
fa_IR: دسته بندی اصلی

en: Primary Color
fa_IR: رنگ اصلی

en: Primary Navigation
fa_IR: منوی اصلی

en: Primary Sidebar
fa_IR: سایدبار اصلی

en: Primary Widget Area
fa_IR: ناحیه ابزارک اصلی

en: Primary menu Font Family
fa_IR: خانواده فونت منو اصلی

en: Print
fa_IR: چاپ

en: Products Categories
fa_IR: دسته بندی محصولات

en: Proudly Hosted by %s
fa_IR: با افتخار توسط %s میزبانی شده

en: Published date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Query Type
fa_IR: نوع دستور

en: Quinoa new recipes, feta & broad bean salad
fa_IR: دستور العمل های جدید کوینو، سالاد فتا و لوبیا

en: RSS
fa_IR: خوراک

en: Rain
fa_IR: باران

en: Rainbow Line Above Header
fa_IR: خط رنگین کمان بالای سربرگ

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Random Article
fa_IR: نوشته تصادفی

en: Random Article Button
fa_IR: دکمه نوشته تصادفی

en: Random Posts
fa_IR: نوشته های تصادفی

en: Rate %s
fa_IR: امتیاز  %s

en: Read More &raquo;
fa_IR: بیشتر بخوانید &raquo;

en: Read More Button
fa_IR: دکمه بیشتر بخوانید

en: Read Next
fa_IR: بعدی را بخوانید

en: Read Next #%s
fa_IR: بعدی را بخوانید #%s

en: Read Next Slider
fa_IR: اسلایدر بعدی را بخوانید

en: Read Next Style
fa_IR: سبک بعدی را بخوانید

en: Reading Position Indicator
fa_IR: شاخص موقعیت مطالعه

en: Ready to publish your first post? %1$sGet started here%2$s.
fa_IR: برای انتشار  اولین پست خود  آماده هستید؟ %1$sاز اینجا شروع کنید%2$s.

en: Recent
fa_IR: تازه

en: Recent Comments
fa_IR: دیدگاه های تازه

en: Recent Comments with avatar
fa_IR: دیدگاه های اخیر با تصویر

en: Recent Posts
fa_IR: نوشته های تازه

en: Recommended size is %1spx x %2spx
fa_IR: اندازه توصیه شده %1spx x %2spx است

en: Recommended to reduce Cumulative Layout Shift (CLS)
fa_IR: توصیه میشود برای کاهش (CLS)

en: Reddit
fa_IR: ‫رددیت

en: Refresh Access Token
fa_IR: رفرش Access Token

en: Refresh Expiration Date
fa_IR: تمدید تاریخ انقضا

en: Regular 400
fa_IR: عادی 400

en: Regular 400 Italic
fa_IR: عادی 400 Italic

en: Related Articles
fa_IR: نوشته های مشابه

en: Related Posts
fa_IR: مطالب مرتبط

en: Related Posts Position
fa_IR: موقعیت پست های مرتبط

en: Related Posts by Author
fa_IR: پست‌های مرتبط براساس نویسنده

en: Related Posts by Categories
fa_IR: پست‌های مرتبط براساس دسته‌بندی

en: Related Posts by Tags
fa_IR: پست‌های مرتبط براساس تگ‌ها

en: Remember me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Remote get
fa_IR: گرفتن از راه دور

en: Remote post
fa_IR: نوشته از راه دور

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Renew
fa_IR: تجدید

en: Replace %s text in the entire admin pages.
fa_IR: جایگزن کردن %s متن در تمام قسمت‌های ادمین.

en: Replaced with The site's URL.
fa_IR: با آدرس سایت جایگزین شد.

en: Replaced with The site's name.
fa_IR: با نام سایت جایگزین شد.

en: Replaced with the current year.
fa_IR: با سال فعلی جایگزین شد.

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Required Update not Available
fa_IR: آپدیت مورد نیازی در دسترس نیست.

en: Required for Facebook share button in the AMP pages and Select and Share module.
fa_IR: برای دکمه اشتراک فیسبوک در صفحات AMP  و ماژول انتخاب و اشتراک گذاری ضروریست

en: Requires Update
fa_IR: آپدیت نیاز است

en: Requried data Missing
fa_IR: اطلاعات ضروری گمشده

en: Reset All Settings
fa_IR: بازنشانی همه تنظیمات

en: Return to Required Plugins Installer
fa_IR: برگشت به نصب کننده‌ پلاگین‌ های ضروری

en: Return to the Dashboard
fa_IR: بازگشت به پنل مدیریتی

en: Review Rating
fa_IR: مقدار امتیاز همون ستاره

en: Revoke
fa_IR: لغو

en: Revolution Slider
fa_IR: رزولیشن اسلایدر

en: Right
fa_IR: راست

en: Right Area
fa_IR: ناحیه راست

en: Right Bottom
fa_IR: راست پایین

en: Right Center
fa_IR: راست مرکز

en: Right Top
fa_IR: راست بالا

en: Rounded
fa_IR: گرد

en: Royal
fa_IR: سلطنتی

en: Run the Switcher
fa_IR: اجرای سوئیچ

en: SUHOSIN installed
fa_IR: SUHOSIN نصب شده است

en: Sahifa
fa_IR: صحیفه

en: Samsung Elec says preorders for Galaxy S7 phones stronger
fa_IR: به گفته‌ سامسونگ الکترونیک، سفارش‌ های پیش‌ خرید گلکسی S7 بیشتر بوده‌اند

en: Sand
fa_IR: شن . ماسه

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Scale
fa_IR: مقیاس

en: Scale + Opacity
fa_IR: مقیاس + شفافیت

en: Scattered Clouds
fa_IR: ابرهای پراکنده

en: Schema type
fa_IR: الگو

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Scroll + Opacity
fa_IR: اسکرول + شفافیت

en: Scrolling #%s
fa_IR: اسکرول #%s

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Layout
fa_IR: طرح صفحه جستجو

en: Search Page Settings
fa_IR: تنظیمات صفحه جستجو

en: Search Position
fa_IR: موقعیت جستجو

en: Search Results for: %s
fa_IR: نتیجه جستجو برای :%s

en: Search for
fa_IR: جستجو برای

en: Search in Category IDs
fa_IR: جستجو در شناسه های دسته بندی

en: Second Footer
fa_IR: دومین ابزارک فوتر

en: Second Footer Widgets Area
fa_IR: دومین ابزارک فوتر

en: Secondary Color
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Secondary Menu
fa_IR: منو ثانویه

en: Secondary Nav
fa_IR: منوی ثانویه

en: Secondary Navigation
fa_IR: ناوبری ثانویه

en: Secondary Sidebar
fa_IR: موقعیت سایدبار دوم

en: Secondary Title
fa_IR: عنوان ثانویه

en: Secondary sub menus
fa_IR: زیرمنوهای منو ثانویه

en: Section
fa_IR: بخش

en: Section #%s
fa_IR: بخش #%s

en: Section Layout
fa_IR: طرح بندی بخش

en: Section Title
fa_IR: عنوان بخش

en: Section Widgets Area
fa_IR: بخش ابزارک ها

en: Sections Titles: Big Style
fa_IR: عناوین بخش ها: سبک بزرگ

en: Sections Titles: Default & Centered Styles
fa_IR: بخش عناوین :سبک های  وسط چین  و پیش فرض

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select Image
fa_IR: انتخاب عکس

en: Select and Share
fa_IR: انتخاب و اشتراک گذاری

en: Select another image
fa_IR: تصویر دیگری انتخاب نمایید

en: Self Hosted Video
fa_IR: ویدیو آپلود شده بر روی هاست

en: Semi 600 Bold
fa_IR: نیمه ضخیم 600

en: Semi 600 Bold Italic
fa_IR: نیمه ضخیم 600 Italic

en: Senators close to finishing encryption penalties
fa_IR: سناتورها به اتمام مجازات های رمزگذاری نزدیکتر میشوند

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send a Web Notification
fa_IR: ارسال (Web Notification) اعلانات وب

en: Send an email
fa_IR: ارسال ایمیل

en: Sent
fa_IR: ارسال

en: Serene
fa_IR: آرام

en: Server environment
fa_IR: محیط سرور

en: Server info
fa_IR: مشخصات سرور

en: Set as the site Front Page?
fa_IR: صفحه اصلی سایت را تنظیم کنید؟

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings import file could not be found.
fa_IR: فایل تنظیمات درون ریزی یافت نشد.

en: Share
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Share Buttons
fa_IR: دکمه‌های اشتراک‌گذاری

en: Share Buttons Style
fa_IR: حالت دکمه های اشتراک گذاری

en: Share Buttons for Pages
fa_IR: دکمه‌های اشتراک گذاری در برگه‌ها

en: Share Settings
fa_IR: تنظیمات اشتراک گذاری

en: Share via Email
fa_IR: اشتراک گذاری از طریق ایمیل

en: Shop - For WooCommerce Pages
fa_IR: فروشگاه - برای صفحه‌های ووکامرسی

en: Shopping Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Shortcodes Ads
fa_IR: شورت کد های تبلیغات

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show %s comments
fa_IR: نمایش %s دیدگاه

en: Show Details
fa_IR: مشاهده جزییات

en: Show Faces?
fa_IR: نمایش صورت ها؟

en: Show Lightbox Arrows
fa_IR: نمایش دکمه های جهت لایت باکس

en: Show More
fa_IR: نمایش بیشتر

en: Show Social Icons?
fa_IR: نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی؟

en: Show Stream?
fa_IR: نمایش جریان؟

en: Show child categories?
fa_IR: نمایش زیر دسته بندی ها؟

en: Show menu text beside the icon
fa_IR: نمایش متن منو در کنار آیکن

en: Show one comment
fa_IR: نمایش دیدگاه

en: Show the Slider only?
fa_IR: فقط اسلایدر را نمایش داده شود؟

en: Show the ads only?
fa_IR: فقط تبلیغات را نمایش داده شود؟

en: Show the content only?
fa_IR: فقط محتویات را نمایش دهید ؟

en: Show the date depending on
fa_IR: نمایش تاریخ بسته به

en: Show the featured image
fa_IR: نمایش تصاویر ویژه

en: Show the icon only?
fa_IR: فقط آیکن را نمایش بده؟

en: Show the icon?
fa_IR: نمایش آیکون؟

en: Show the icons
fa_IR: نمایش آیکن ها

en: Show the post format icon on hover?
fa_IR: نمایش آیکن فرمت مطلب با عبور ماوس؟

en: Show the scrolling arrows?
fa_IR: نمایش جهت های اسکرول؟

en: Show the share title
fa_IR: نمایش عنوان اشتراک گذاری

en: Show the social icons only?
fa_IR: نمایش آیکون شبکه های اجتماعی فقط؟

en: Show the total followers number?
fa_IR: تعداد دنبال کنندگان نمایش داده شود؟

en: Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: Sidebar Column Width
fa_IR: عرض ستون سایدبار

en: Sidebar Left
fa_IR: سایدبار چپ

en: Sidebar Name
fa_IR: نام سایدبار

en: Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار

en: Sidebar Right
fa_IR: سایدبار راست

en: Sidebar Settings
fa_IR: تنظیمات سایدبار

en: Sidebars
fa_IR: سایدبار

en: Sidebars Settings
fa_IR: تنظیمات سایدبارها

en: Sidebars on Mobile
fa_IR: سایدبارها در تلفن همراه

en: Sign up for FREE
fa_IR: رایگان عضو شوید

en: Signs of life for Apple stock as Wall St
fa_IR: نشانه‌های حیات سهام اپل در وال استریت

en: Single Article Sidebar
fa_IR: سایدبار تک مقاله

en: Single Page Sidebar
fa_IR: سایدبار تک صفحه

en: Single Post Page
fa_IR: برگه تک نوشته

en: Single Post Page Content
fa_IR: محتویات برگه تک نوشته

en: Single Post Page Settings
fa_IR: تنظیمات محتویات برگه تک نوشته

en: Single Post Title
fa_IR: عنوان تک نوشته

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Site Width
fa_IR: عرض سایت

en: Site margin top
fa_IR: حاشیه سایت بالا

en: Skype
fa_IR: اسکایپ

en: Slide Sidebar
fa_IR: سایدبار اسلاید شونده

en: Slide Widget Area
fa_IR: ناحیه ابزارک حاشیه

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Slider #%s
fa_IR: اسلایدر #%s

en: Slider Layout?
fa_IR: لایه بندی اسلایدر؟

en: Slider Revolution
fa_IR: رزولیشن اسلایدر

en: Slider Speed in ms
fa_IR: سرعت اسلایدر به میلی ثانیه

en: Sliders Settings
fa_IR: تنظیمات اسلایدر

en: Sliding Down
fa_IR: کشیدن به پایین

en: Sliding Left
fa_IR: کشیدن به چپ

en: Sliding Right
fa_IR: کشیدن به راست

en: Sliding Up
fa_IR: کشیدن به بالا

en: Small Post Titles in Homepage Blocks
fa_IR: عنوان کوچک نوشته در بلاک های صفحه اصلی

en: Small Post Titles in Homepage Sliders
fa_IR: عنوان کوچک مطلب در بلاک های صفحه اصلی

en: Snapchat
fa_IR: ‫اسنپ چت

en: Snow
fa_IR: برف

en: Social Counters
fa_IR: شمارندۀ شبکه‌های اجتماعی

en: Social Icons
fa_IR: آیکون های اجتماعی

en: Social Icons color
fa_IR: رنگ آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Social Networks
fa_IR: شبکه‌های اجتماعی

en: Social icons layout
fa_IR: طرح آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Something went wrong with the plugin API.
fa_IR: اشکالی در API پلاگین رخ داد.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa_IR: متاسفیم,مطلبی مرتبط با عبارت شما پیدا نشد. لطفا عبارت خود را تغییر داده و مجددا تلاش نمایید.

en: SoundCloud
fa_IR: ساند کلود

en: SoundCloud URL
fa_IR: آدرس SoundCloud

en: Source
fa_IR: منبع

en: Source and Via
fa_IR: منبع و از طریق

en: Source name is required.
fa_IR: نام منبع مورد نیاز است.

en: Spieth in danger of missing cut
fa_IR: اسپیث در خطر از دست رفتن

en: Spotify
fa_IR: اسپاتیفای

en: Spread The Word
fa_IR: گسترش کلمه

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Standard Fonts
fa_IR: فونت های استاندارد

en: Standard Post Format:
fa_IR: فرمت استاندارد مطالب:

en: Starter Post Views number
fa_IR: عدد شروع کننده شمارش تعداد بازدیدهای پستها

en: Statistics (Updated Hourly)
fa_IR: آمار (به روز شده در ساعت)

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Steam
fa_IR: استیم

en: Sticky Header
fa_IR: هدر چسپان

en: Sticky Header behavior
fa_IR: رفتار سربرگ چسبان

en: Sticky Menu
fa_IR: منو چسبیده

en: Sticky Menu Logo
fa_IR: لوگو منو چسبیده

en: Sticky Menu behavior
fa_IR: رفتار منو چسبیده

en: Sticky Mobile Share Buttons
fa_IR: دکمه های اشتراک گذاری چسبیده موبایل

en: Sticky Share Buttons
fa_IR: دکمه های اشتراک گذاری چسبان

en: Sticky Sidebar
fa_IR: سایدبار چسبان

en: Sticky the Featured Video
fa_IR: ویدئو ویژه را به صورت چسبیده نمایش دهید

en: Story Highlights
fa_IR: نکات برگزیده مطلب

en: Stretch Header
fa_IR: کشیدن سربرگ

en: Stretch Section
fa_IR: بخش را بکشید

en: Stretch the section to the full width of the page, supported if the site layout is Full-Width.
fa_IR: با کشیدن بخش را تمام عرض  کنید اگر طرح سایت تمام صفحه است پشتیبانی میشود

en: Structure Data
fa_IR: ساختار داده

en: Style
fa_IR: استایل

en: Style and Layout
fa_IR: چیدمان و طرح بندی

en: Styles
fa_IR: استایل‌ها

en: Styling
fa_IR: استایل

en: Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل

en: Stylish Red
fa_IR: قرمز شیک

en: Sub Menu
fa_IR: زیرمنو

en: Submit a Ticket
fa_IR: ارسال یک تیکت پشتیبانی

en: Subscribe
fa_IR: مشترک شوید

en: Subscribe to our channel
fa_IR: عضویت در کانال ما

en: Subscribers
fa_IR: مشترک ها

en: Subtitle
fa_IR: زیرعنوان

en: Subtotal:
fa_IR: جمع سبد خرید:

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Supports: Text, HTML and Shortcodes.
fa_IR: پشتیبانی از نوشته ها و HTML و کد های کوتاه.

en: Supports: YouTube and Vimeo videos only.
fa_IR: پشتیبانی: فقط از ویدیو های یوتوب وVimeo پشتیبانی میکند.

en: Switch skin
fa_IR: تغییر پوسته

en: Switch to %s Theme
fa_IR: سوئیچ به قالب %s

en: Switched From
fa_IR: سوئیچ از

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: Tablets
fa_IR: تبلت ها

en: Tabs
fa_IR: تب ها

en: Tabs block
fa_IR: بلوک تب بندی ها

en: Tag Description
fa_IR: توضیحات برچسب

en: Tag Page Settings
fa_IR: تنظیمات صفحه برچسب

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags List Layout
fa_IR: طرح بندی لیست برچسب ها

en: Team
fa_IR: تیم

en: Tech
fa_IR: فناوری

en: Telegram
fa_IR: تلگرام

en: Tested and Recommended Plugins
fa_IR: پلاگین‌های تست شده و پیشنهادی

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text above the Email input field
fa_IR: متن بالای فیلد ورود ایمیل

en: Text after the total number
fa_IR: متن نمایش داده شده پس از عدد دنبال کننده‌ها

en: Text and Link are required.
fa_IR: متن و لینک ضروری است.

en: Text before the total number
fa_IR: متن نمایش داده شده پیش از عدد دنبال کننده‌ها

en: Text beside the icon, Leave this empty to disable.
fa_IR: نوشته کنار آیکون , این را خالی بگذارید تا غیرفعال شود.

en: Text is required.
fa_IR: متن ضروری است.

en: Text or HTML
fa_IR: متن یا کد HTML

en: Text, Shortcodes or HTML code
fa_IR: متن یا کد کوتاه یا کد HTML

en: Texts
fa_IR: متن‌ها

en: That's it, all done!
fa_IR: بدرستی انجام و تکمیل شد.

en: The Access Token is expired, click the button below to refresh it.
fa_IR: Access Token منقضی شده است , روی  دکمه زیر کلیک نمایید تا رفرش شود

en: The Default Image
fa_IR: تصویر پیش فرض

en: The Demo Import will not import the images we have used in our live demos, due to copyright / license reasons.
fa_IR: درون‌ریز دمو، تصاویری که ما در دموهای پیش نمایش استفاده کرده‌ایم، به دلیل قوانین کپی‌رایت، ایمپورت نخواهد کرد.

en: The Future Of Possible
fa_IR: در آینده ممکن است

en: The Game Officially Announced, Watch the Trailer Here
fa_IR: بازی رسما معرفی شد، تریلر بازی را از اینجا ببینید

en: The XMLReader PHP module/extension is missing. Please contact your hosting company and ask them to install that for you.
fa_IR: XMLReader ماژولPHP/ نصب نشده است. لطفا با شرکت میزبانی خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که برای شما نصب کنند.

en: The content in the editor above will be ignored.
fa_IR: محتوای موجود در ویرایشگر فوق نادیده گرفته می شود.

en: The demo import has finished. Now you can see the result at %1$syour site%2$s or start customize via %3$sTheme Options%2$s.
fa_IR: درون‌ ریزی دمو به پایان رسید. شما می‌توانید نتیجه را در %1$s سایت خودتان %2$s ببینید یا از بخش %3$s تنظیمات قالب %2$s را شخصی سازی کنید.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
fa_IR: در صورت پشتیبانی قالب این توضیحات در منو نمایش داده خواهد شد.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
fa_IR[0]: این پلاگین برای حداکثر کردن تطابق با قالب شما نیاز به بروزرسانی به آخرین نسخه دارد: %1$s

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
fa_IR[0]: این پلاگین با موفقیت فعال شد:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
fa_IR[0]: این پلاگین پیشنهادی در حال حاضر غیر فعال است: %1$s

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa_IR[0]: این پلاگین ضروری در حال حاضر غیر فعال است: %1$s

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: فرآیند نصب و فعال‌سازی در حال آغاز است. این فرآیند ممکن است بر روی برخی هاست‌ها کمی به طول بیانجامد، پس لطفا صبور باشید.

en: The installation of %1$s failed.
fa_IR: نصب %1$s failed ناموفق بود.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: فرآیند نصب در حال آغاز است. این فرآیند ممکن است بر روی برخی هاست‌ها کمی به طول بیانجامد، پس لطفا صبور باشید.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
fa_IR: پکیج فایل ریموت شامل بیش از یک فایل است اما فایل‌ها در داخل پوشه پکیج نشده‌اند.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
fa_IR: بسته پلاگین از راه دور حاوی پوشه ای با لوج دلخواه نیست و تغییر نام کار نمی کند.

en: The theme folder name does not match the original theme folder name %1$s%3$s%2$s, you need to chnage the theme folder name back to be able to update the theme automatically, or you can update the theme manually via FTP.
fa_IR: نام پوشه‌ی قالب با نام پوشه‌ی قالب اصلی %1$s%3$s%2$s, همخوانی ندارد، باید نام پوشه را به حالت قبل آن برگردانید تا امکان بروزرسانی خودکار قالب را داشته باشید، و یا می‌توانید قالب را بصورت دستی از طریق FTP آپدیت کنید.

en: The theme options have been imported successfully.
fa_IR: تنظیمات قالب با موفقیت درون ریزی شد.

en: The ultimate guide to herbal teas
fa_IR: آموزش ویژه‌ی دمنوش گیاهی

en: Theme
fa_IR: قالب

en: Theme Defaults
fa_IR: پیش فرض قالب

en: Theme Layout
fa_IR: قالب لایه بندی

en: Theme Name
fa_IR: نام پوسته

en: Theme Options
fa_IR: تنظیمات قالب

en: Theme Options Page Logo
fa_IR: لوگوی صفحۀ تنظیمات قالب

en: Theme Registration
fa_IR: ثبت قالب

en: Theme Updates
fa_IR: بروزرسانی‌های قالب

en: Theme's module
fa_IR: ماژول قالب

en: There May Be No Consoles in the Future, EA Exec Says
fa_IR: به گفته‌ی یکی از مدیران EA، ممکن است در آینده کنسولی وجود نداشته باشد

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
fa_IR: یک یا چند پلاگین ضروری یا پیشنهادی برای نصب، بروزرسانی یا فعال‌سازی وجود دارد.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
fa_IR[0]: بروزرسانی برای %1$s وجود دارد.

en: These links will appear at the end of the article in the Source section.
fa_IR: این پیوندها در انتهای مقاله در بخش منبع نمایش داده می شوند.

en: These links will appear at the end of the article in the Via section.
fa_IR: این پیوندها در انتهای مقاله در قسمت Via ظاهر می شود.

en: These tags can be included in the textarea above and will be replaced when a page is displayed.
fa_IR: این تگ ها می توانند در قسمت متن در بالا قرار بگیرند و هنگامی که یک صفحه نمایش داده می شود جایگزین می شوند.

en: Thin 100
fa_IR: نازک 100

en: Thin 100 Italic
fa_IR: نازک 100 Italic

en: Third party post views plugin
fa_IR: پلاگین نمایش تعداد بازدید های پست

en: This Block requires the WooCoomerce plugin.
fa_IR: این بلاک به افزونه ووکامرس نیاز دارد.

en: This Description will appear at the end of the category page below the posts list.
fa_IR: این توضیحات در انتهای صفحۀ دسته‌بندی زیر لیست پست‌ها نمایش داده می‌شود.

en: This Widget appears in the single post page only.
fa_IR: این ابزارک فقط در صفحه نوشته نمایش داده میشود.

en: This action can not be Undo. Clicking "OK" will reset your theme options to the default installation. Click "Cancel" to stop this operation.
fa_IR: این عمل قابل بازگردانی به قبل نیست با کلیک بر روی «OK» تنظیمات قالب به حالت پیش فرض بازگردانده می شود. برای توقف این عملیات روی لغو کلیک کنید.

en: This feature can not be used while the Auto Load Posts option is active.
fa_IR: در حالی که گزینه Auto Load Posts فعال است نمی توان از این ویژگی استفاده کرد.

en: This featured image will show up if no featured image is set.
fa_IR: اگر تصویر شاخصی  تنظیم نشده باشد  این تصویر شاخص نمایش داده خواهد شد

en: This is the place to go to reference different aspects of the theme.
fa_IR: این مکان برای اشاره به جنبه های مختلف پوسته است.

en: This option works only on Tablets and Phones.
fa_IR: این گزینه فقط بر روی تبلت وموبایل کار می‌کند.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
fa_IR: این پلاگین جهت قابل استفاده بودن با قالب شما، نیاز به بروزرسانی دارد.

en: This section contains some shortcodes that requries the %2$s%1$s%3$s Plugin.
fa_IR: این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به پلاگین %2$s%1$s%3$s نیاز دارد.

en: This section contains some shortcodes that requries the %s Plugin. Install it from the Theme Menu &gt; Install Plugins.
fa_IR: این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به %s نیاز دارد. شما می توانید آن را از منوی تنظیمات تم &lt; نصب پلاگین نصب کنید.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
fa_IR[0]: برای استفاده از این قالب افزونه %1$s توصیه می شود.

en: This theme requires at least PHP version 5.3. You are running version %s. Please upgrade and try again.
fa_IR: این قالب نیاز به حداقل PHP نسخه 5.3 دارد. شما در حال اجرای نسخه %s هستید لطفا ارتقا دهید و دوباره امتحان کنید.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
fa_IR[0]: این قالب به پلاگین زیر نیاز دارد: %1$s.

en: This widget area uses in the WooCommerce pages.
fa_IR: این ابزارک برای صفحه‌های ووکامرسی استفاده می‌شود.

en: This widget requries the Arqam Lite Plugin, You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.
fa_IR: این ویجت به پلاگین Arqam Lite نیاز دارد، شما می‌توانید آن را از منوی تنظیمات قالب > نصب پلاگین نصب کنید.

en: This will applied on the new Posts only.
fa_IR: این فقط در پست های جدید اعمال خواهد شد.

en: This will disable the Switcher page, all notifications and hide the plugin from the Bundeled plugins installing page.
fa_IR: این مورد صفحه Switcher و تمام اعلان ها را غیرفعال می کند و پلاگین را از صفحه نصب پلاگین های همراه پنهان می کند.

en: Thunderstorm
fa_IR: رعد و برق

en: TieLabs Builder
fa_IR: صفحه ساز TieLabs

en: TieLabs Page Builder widgets areas
fa_IR: ناحیه ابزارک های صفحه ساز تای لبز

en: TieLabs Slider
fa_IR: اسلایدر TieLabs

en: Tile
fa_IR: کاشی وار

en: Tile Horizontally
fa_IR: کاشی به صورت افقی

en: Tile Vertically
fa_IR: کاشی به صورت عمودی

en: Time Ago Format
fa_IR: قالب و شکل زمان سپری شده

en: Timeline
fa_IR: تایم لاین

en: Tip of the day: That man again
fa_IR: نکته روز : دوباره همان مرد

en: Tip:
fa_IR: نکته:

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Attribute
fa_IR: عنوان نشان

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title Length
fa_IR: طول عنوان

en: Title Style
fa_IR: استایل عنوان

en: Title URL
fa_IR: عنوان URL

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: برای فعال‌سازی <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: برای نصب <span class="count">(%s)</span>

en: To access the AMP version go to any blog post and add %s to the end of the URL.
fa_IR: برای دسترسی به نسخه AMP، به هر پست وبلاگ بروید و %s را به انتهای URL اضافه کنید.

en: To our client who have made our progress possible, All of us at TieLabs join in wishing you a Happy New Year with the best of everything in your life for you and your family and we look forward to serving you in the new year :)
fa_IR: به مشتری ما که پیشرفت ما را ممکن ساخت، همه اعضا تیم ما در TieLabs برای شما آرزوی سالی شاد به همراه بهترینها در همه زمینه ها در زندگی خودتان و خانواده شما را داریم و منتظر خدمت و کمک رسانی به شما در سال جدید هستیم :)

en: To the top
fa_IR: به بالا

en: Today's date
fa_IR: تاریخ امروز

en: Today's date format
fa_IR: فرمت تاریخ امروز

en: Top
fa_IR: بالا

en: Total Articles' Views!
fa_IR: مجموع بازدید مقاله‌ها!

en: Total Clicks
fa_IR: مجموع کلیک ها

en: Total Views
fa_IR: مجموع بازدیدها

en: Traditional
fa_IR: سنتی

en: Translations
fa_IR: ترجمه‌ها

en: Translations Settings
fa_IR: تنظیمات ترجمه

en: Travel
fa_IR: مسافرت رفتن

en: Trending
fa_IR: موضوعات داغ

en: Trending Post
fa_IR: مطلب داغ

en: Trim Text Settings
fa_IR: تنظیمات برش متن

en: Trim text by
fa_IR: برش متن براساس

en: TripAdvisor
fa_IR: ‫TripAdvisor

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب یابی

en: Try again
fa_IR: تلاش مجدد

en: Tumblr
fa_IR: ‫تامبلر

en: Twilight
fa_IR: تاریک و روشن

en: Twitch
fa_IR: ‫توئیچ

en: Twitter
fa_IR: توییتر

en: Twitter Icon
fa_IR: آیکون توئیتر

en: Twitter Username
fa_IR: نام کاربری توئیتر

en: Two Rows
fa_IR: 2 سطر

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type To Search
fa_IR: برای شروع جستجو تایپ کنید

en: Type and hit Enter
fa_IR: تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید

en: Type your search words then press enter
fa_IR: عبارتی که میخواهید سرچ کنید وارد کنید سپس اینتر را بزنید

en: Typing
fa_IR: ماشین تایپ

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: Typography Settings
fa_IR: تنظیمات تایپوگرافی

en: UPPERCASE
fa_IR: حروف بزرگ

en: URL
fa_IR: آدرس URL

en: Uncropped featured image
fa_IR: تصویر ویژه  برش نخورده

en: Underline text links on hover
fa_IR: رنگ متن لینک ها با عبور ماوس

en: Uninstall the Demo Data
fa_IR: اطلاعات دمو را حذف کنید

en: Units
fa_IR: واحد ها

en: Unnamed
fa_IR: بدون نام

en: Up one
fa_IR: یکی بالا

en: Update
fa_IR: بروز رسانی

en: Update %2$s
fa_IR: %2$s را به روز رسانی کنید

en: Update Automatically
fa_IR: به روز رسانی به صورت خودکار

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: به روزرسانی وجود دارد <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
fa_IR: آپدیت ضروری است

en: Update recommended
fa_IR: آپدیت توصیه می شود

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: آپدیت پلاگین  %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
fa_IR: آپدیت پلاگین: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
fa_IR: پیغام به روزرسانی از توسعه‌دهنده‌ی پلاگین:

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload Custom Font
fa_IR: آپلود فونت دلخواه

en: Upload Custom Image
fa_IR: آپلود عکس دلخواه

en: Upload Icon
fa_IR: آپلود آیکون

en: Upload file and import
fa_IR: بارگذاری فایل و درون‌ ریزی

en: Upload your .dat theme options file and we will import the options into this site.
fa_IR: فایل با پسوند dat. که شامل تنظیمات قالب است را آپلود کنید و ما تنظیمات قالب را در این سایت وارد میکنیم.

en: Use %s and it will be replaced with the primary color.
fa_IR: با استفاده از %s ، رنگ اصلی جایگزین خواهد شد

en: Use icons
fa_IR: استفاده از آیکون‌ها

en: Use minus sign (-) to exclude categories. Example: (1,4,-7) = search only in Category 1 & 4, and exclude Category 7.
fa_IR: از علامت منها (-) برای مستثنی کردن دسته بندیها استفاده کنید. به عنوان مثال : (1,4, 7-) = فقط در دسته بندیهای 1 و 4 جستجو انجام میشود و دسته بندی 7 جستجو نمیشود.

en: Use the BuddyPress Member Profile link
fa_IR: از لینک حساب کاربری در بادی-پرس استفاده کن

en: Use the BuddyPress Member Profile link instead of the default author page link in the post meta, author box and the login sections.
fa_IR: از لینک حساب کاربری بادی-پرس به جای صفحه نویسنده مقالات و جعبه نویسنده و بخش ورود استفاده کن

en: Use the TieLabs Builder
fa_IR: استفاده از صفحه ساز TieLabs

en: Use the featured image
fa_IR: استفاده از تصویر ویژه

en: Use the full Font Awesome icon name
fa_IR: از نام کامل آیکون Font Awesome  استفاده کنید

en: Use the post's Short Link
fa_IR: استفاده از لینک کوتاه برای نوشته

en: Use this option to set a custom logo in the sticky menu or Disable it to use the main logo.
fa_IR: از این گزینه برای تنظیم لوگوی سفارشی در منوی چسبنده استفاده کنید یا آن را غیرفعال کنید تا از لوگوی اصلی استفاده شود.

en: Used for the Map post format.
fa_IR: برای پست هایی با فرمت نقشه استفاده میشود

en: Used for the Videos Playlist Block.
fa_IR: برای بلاک لیست پخش ویدیوها استفاده می شود.

en: Used if users are allowed to switch between Light and Dark skins.
fa_IR: اگر کاربران مجاز به تغییر بین پوسته های روشن و تاریک باشند ، استفاده می شود.

en: User Roles
fa_IR: نقش کاربری

en: Username
fa_IR: اسم کاربری

en: VERY HOT
fa_IR: خیلی داغ

en: VKontakte
fa_IR: ‫VKontakte

en: Value between 0 and 100 to dim background image. 0 - no dim, 100 - maximum dim.
fa_IR: مقدار تاریکی تصویر بک گراند رو بیبن 0 تا 100 تنظیم کنید. 0 کم نور نیست ,100 حداکثر تاریکی.

en: Variables
fa_IR: متغیرها

en: Verify Now!
fa_IR: اکنون تأیید کنید!

en: Verify your license to unlock bundeled plugins
fa_IR: لایسنس خود را برای استفاده از پلاگین‌های باندل به همراه قالب، تایید کنید.

en: Verify your license to unlock this section.
fa_IR: برای بازکردن قفل این بخش  لایسنس خود را  تایید نمایید

en: Verify your license to use this feature.
fa_IR: لایسنس خود را برای استفاده از این ویژگی تایید کنید.

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Via
fa_IR: از طريق

en: Via name is required.
fa_IR: نام Via مورد نیاز است.

en: Viadeo
fa_IR: ‫Viadeo

en: Viber
fa_IR: وایبر

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: Video Post Format:
fa_IR: قالب پست ویدیویی:

en: Video URL
fa_IR: آدرس ویدیو

en: Videos
fa_IR: ویدیوها

en: Videos List
fa_IR: لیست ویدیوها

en: Videos Playlist
fa_IR: لیست پخش ویدیوها

en: Videos always linked to the Media Page on Instagram.
fa_IR: ویدیوها همیشه به صفحۀ مدیا در پیج اینستاگرام لینک می‌شوند.

en: View Cart
fa_IR: نمایش سبد خرید

en: View affected templates
fa_IR: مشاهدۀ الگوهایی که تحت تاثیر قرار گرفته‌‎اند

en: View all results
fa_IR: نمایش همه نتایج

en: View version %1$s details.
fa_IR: مشاهده جزئیات نسخه %1$s.

en: View your shopping cart
fa_IR: دیدن سبد خرید

en: Views
fa_IR: بازدیدها

en: Vimeo
fa_IR: ویمیو

en: Visit Site
fa_IR: مشاهده سایت

en: Visit The Page
fa_IR: مشاهده برگه

en: Visitor's Location?
fa_IR: موقعیت مکانی بازدیدکننده نمایش داده شود؟

en: WARM
fa_IR: گرم

en: WP debug mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی WP

en: WP memory limit
fa_IR: محدودیت حافظه WP

en: WP multisite
fa_IR: وردپرس شبکه ای

en: WP version
fa_IR: نسخه WP

en: We just reached the %s milestone! We are taking this moment to give YOU a big THANK YOU for all the support and confidence you gave us.
fa_IR: ما الان به هدف %s رسیدیم! از این فرصت استفاده کرده و از شما به خاطر تمام حمایت و آرامشی که با ما دادید بسیار سپاسگزاریم.

en: We noticed that you rated the theme %1$s stars. We are looking to improve our theme so if you need help, please %2$ssubmit a ticket through our support system%5$s or %3$ssubmit your feature requests%5$s, otherwise we highly appreciate your valuable five stars. %4$sClick here to change your rating%5$s.
fa_IR: متوجه شدیم که %1$sستاره را در رتبه بندی وارد کرده اید. هدف ما ارتقا و پیشرفت قالب میباشد پس اگر به کمک نیاز دارید، لطفا%2$s یک تیکت پشتیبانی یا %3$sدرخواستهای ویژه خود را از طریق سیستم پشتیبانی ما%5$s ارسال کنید%5$s، در هر صورت، امتیاز 5 ستاره شما برای ما بسیار ارزشمند است. %4$sبرای تغییر امتیاز اینجا را کلیک کنید%5$s

en: We recommend to run Demo Import on a clean WordPress installation.
fa_IR: توصیه می‌کنیم که از درون‌ریز دمو بر روی یک نسخه‌ی تازه نصب شده‌ی وردپرس استفاده کنید.

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5* rating on themeforest.net!%4$s If you are experiencing issues, please %3$sopen a support ticket%4$s and we'll do our best to help you out.
fa_IR: ما متوجه شدیم که شما مدتی است در حال استفاده از %1$s هستید. امیدواریم که آن را دوست داشته باشید! اگربه ما %2$s در themeforest.net امتیاز 5 ستاره بدهید خیلی خوشحال خواهیم شد, %4$s و اگر شما مشکلی در کار کردن با قالب دارید لطفا %3$s یک تیکت پشتیبانی %4$s ارسال کنید و مطمئن باشید که ما تمام تلاش خودمون رو برای رفع مشکل شما انجام خواهیم داد.

en: Weather
fa_IR: آب و هوا

en: Web Notification Campaigns
fa_IR: کمپین (Web Notification) اعلانات وب

en: Web Notifications
fa_IR: اعلانات وب

en: Web Push notifications allow your users to opt-in to timely updates from your website. and allow you to effectively re-engage them with customized, engaging content whenever they are online, wherever they may be - even on their phones! It's easy to set up, and no technical skills are required.
fa_IR: اعلانهای اجباری وبسایت به کاربران شما اجازه میدهند تا به روزرسانیهای زمانبندی شده وبسایت شما را انتخاب کنند و به شما فرصت میدهد تا به طور موثر کاربران خود را هر زمان که آنلاین هستند-هر زمان که از گوشی موبایل خود استفاده میکنند با محتوای سفارشی و جذاب دوباره وارد وبسایت خود کنید! تنظیمات و راه‌اندازی این بخش راحت است و نیازی به هیچ توانایی و تخصصی ندارد.

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Weekly mortgage applications pop on stock sell-off
fa_IR: برنامه های وام مسکن هفتگی در فروش بورس سهام

en: Welcome
fa_IR: خوش آمدید

en: Welcome back!
fa_IR: مجددا خوش آمدید!

en: Welcome to %s
fa_IR: به %s خوش آمدید

en: What We See When We Look at Travel Photography
fa_IR: چیزی که با نگاه به عکاسی سفرنامه‌ای می‌بینیم

en: WhatsApp
fa_IR: واتس آپ

en: When scrolling upwards
fa_IR: هنگام اسکرول کردن به سمت بالا

en: When you click the button below the theme will create a .dat file for you to save to your computer.
fa_IR: وقتی روی کلید زیر کلیک کنید قالب یک فایل با پسوند dat. برای ذخیره کردن در کامپیوتر شما ایجاد میکند.

en: When you double-click a word or highlight a few words, a small share icons are displayed. When you click an icon, a share modal will automatically launch, containing the text you selected along with a link to the post.
fa_IR: زمانی که شما بر روی یک کلمه دوباره کلیک میکنید یا بخشی از یک متن را انتخاب می نمایید، یک آیکون کوچک اشتراک گذاری نمایش داده می شود. وقتی شما بر روی یک آیکون کلیک کنید، بصورت اتوماتیک متنی که  انتخاب کرده اید به همراه لینک مطلب آماده‌ی اشتراک گذاری  در شبکه‌ی انتخاب شده خواهد شد.

en: White
fa_IR: سفید

en: White Label
fa_IR: برچسب سفید

en: Why homeowners are leaving billions on the table
fa_IR: چرا صاحبخانه ها بیلیونها دلار ضرر میکنند

en: Why people are flocking to Oregon
fa_IR: چرا مردم به به ایالت اوریگان هجوم می‌برند

en: Widgets
fa_IR: ویجت‌ها

en: Widgets Title text color
fa_IR: رنگ عنوان نوشته ابزارک ها

en: Widgets Titles
fa_IR: عنوان‌های ویجت‌ها

en: Widgets head color
fa_IR: رنگ سر ابزارک ها

en: Widgets icon
fa_IR: آیکن ویجت‌ها

en: Will add after opening the &lt;body&gt; tag.
fa_IR: بعد از باز کردن تگ &lt;body&gt; اضافه خواهد شد.

en: Will add to the &lt;head&gt; tag. Useful if you need to add additional codes such as CSS or JS.
fa_IR: کد زیر در بالای سایت قبل از تگ &lt;head&gt; نمایش داده خواهد شد. اگر شما نیاز به اضافه کردن کدهای اضافی مانند CSS یا JS دارید مفید خواهد بود.

en: Will add to the footer before the closing  &lt;/body&gt; tag. Useful if you need to add Javascript.
fa_IR: کد زیر در پایین سایت قبل از بسته شدن تگ   &lt;/body&gt; نمایش داده خواهد شد. می توانید کدهای جاوا اسکریپت را اضافه کنید.

en: Will not appear if the Block URL is empty.
fa_IR: اگر آدرس بلوک خالی باشد، ظاهر نمی شود.

en: Will not appear if the numeric pagination is active.
fa_IR: اگر صفحات عددی فعال باشد، صفحه ظاهر نمی شود.

en: Will override the sliders above.
fa_IR: اسلایدر های بالا را لغو می کند.

en: Without Sidebar
fa_IR: بدون سایدبار

en: Without background, padding nor borders.
fa_IR: بدون پس زمینه, لایه و حاشیه‌ها

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: WooCommerce #%s
fa_IR: ووکامرس #%s

en: WooCommerce Product Page Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار در صفحه تک محصول را انتخاب کنید

en: WooCommerce Settings
fa_IR: تنظیمات ووکامرس

en: WooCommerce Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار ووکامرس

en: Woohoo! We are so happy You have been with us for %s We are looking forward to providing an awesome WordPress theme and plugins for you for many more. Thanks for being an awesome customer!
fa_IR: Woohoo ! ما خیلی خوشحال هستیم که شما به مدت %s همراه ما بودید، ما همواره به دنبال ایجاد قالب و پلاگین‌های عالی برای شما هستیم . ممنون برای اینکه یک مشتری عالی هستید !

en: WordPress
fa_IR: وردپرس

en: WordPress Login page
fa_IR: صفحه ورود به وردپرس

en: WordPress Login page Logo
fa_IR: لوگوی صفحه ورود وردپرس

en: WordPress Login page Logo URL
fa_IR: آدرس لوگوی صفحه ورود وردپرس

en: WordPress Repository
fa_IR: مخزن وردپرس

en: WordPress environment
fa_IR: محیط وردپرس

en: WordPress is a favorite blogging tool of mine and I share tips and tricks for using WordPress here.
fa_IR: وردپرس  ابزار وبلاگ نویسی مورد علاقه من است و من راهنمایی ها و ترفندهایی را برای استفاده از وردپرس در اینجا به اشتراک می گذارم.

en: Words
fa_IR: کلمات

en: World
fa_IR: جهان

en: Xbox boss talks Project Scorpio price
fa_IR: رئیس ایکس باکس بر سر قیمت پروژه Scorpio حرف میزند

en: YAY, New Features
fa_IR: یوهو ویژگی های جدید

en: YNAP sees slightly slower sales growth after strong 2015
fa_IR: شرکت YNAP بعد از فروش قوی در سال 2015 رشد فروش کمتری را مشاهده می کند

en: Yellow
fa_IR: زرد

en: Yes
fa_IR: بله

en: You are approaching the post variable limit imposed by your server configuration. Exceeding this limit may automatically delete menu items settings when you save. Please increase your %1$s directive in php.ini. See: %2$s Increasing max input vars limit.%3$s
fa_IR: شما با محدودیت پست متغیری که توسط پیکربندی سرور شما اعمال می شود، نزدیک می شوید. بیش از این حد ممکن است به صورت خودکار تنظیمات آیتم های منو شما حذف و ذخیره شود. لطفا دستورالعمل %1$s خود را در php.ini افزایش دهید. مشاهده کنید%2$s چگونه حداکثر ورودی max input vars ممکن است محدود شود.%3$s

en: You are awesome! Thanks for using our theme, %s is now installed and ready to use! Get ready to build something beautiful :)
fa_IR: شما عالی هستند! از اینکه از قالب ما استفاده میکنید متشکریم، %s در حال حاضر نصب شد و آماده استفاده است! آماده باشید تا یک چیز زیبا بسازید :)

en: You can change the "%s" text from the Translation tab.
fa_IR: شما می توانید متن "%s"را از برگه ترجمه تغییر دهید.

en: You can change the texts from the Translations section.
fa_IR: شما می توانید متن ها را از بخش ترجمه ها تغییر دهید.

en: You can set the menu in the Menus page.
fa_IR: شما می‌توانید منو را در صفحۀ منوها تنظیم کنید.

en: You have to increase the suhosin.post.max_vars and suhosin.request.max_vars parameters to 2000 or more.
fa_IR: شما باید suhosin.post.max_vars و suhosin.request.max_vars را به 2000 یا بیشتر افزایش دهید.

en: You may need to enable pretty permalinks if it isn't working.
fa_IR: اگر کار نمیکند ممکن است به فعالسازی بخش permalinks نیاز داشته باشید

en: You need to install the %s Plugin first.
fa_IR: نیاز به نصب افزونه %s.

en: You need to install the %s plugin to use this feature.
fa_IR: برای استفاده از این ویژگی باید افزونه %sرا نصب کنید

en: You need to install the Jetpack plugin. in order to use the show the most viewed for 7 or 30 days.
fa_IR: برای استفاده از نمایش بیشترین بازدید 7 یا 30 روزه نیاز به نصب پلاگین Jetpack دارید

en: You need to publish the post first.
fa_IR: شما اول باید پست را منتشر کنید.

en: You need to set the Google Map API Key in the theme options page > Integrations.
fa_IR: شما باید کلید API نقشۀ گوگل را در تنظیمات قالب در قسمت یکپارچه‌سازی‌ تنظیم کنید.

en: You need to set the Location.
fa_IR: باید موقعیت مکانی را تنظیم کنید.

en: You need to set the Weather API Key in the theme options page > Integrations.
fa_IR: شما باید کلید API سایت Weather را در صفحۀ تنظیمات قالب > یکپارچه‌سازی تنظیم نمایید.

en: You need to set the YouTube API Key in the theme options page > Integrations.
fa_IR: شما باید کلید API یوتیوب را در صفحۀ تنظیمات قالب > یکپارچه‌سازی تنظیم نمایید

en: You need to uninstall the imported demo before importing another one.
fa_IR: قبل از بارگذاری دموی جدید دموی قدیمی را باید حذف کنید

en: You will be notified via this page when the import is completed.
fa_IR: پیش از اتمام درون‌ریزی از طریق همین صفحه به شما اطلاع داده می‌شود.

en: You're almost finished!
fa_IR: تقریبا به پایان رسید!

en: YouTube
fa_IR: یوتیوب

en: YouTube API ERROR, Go to the Youtube API Console on Google Cloud and remove any restrictions on the API key, Then edit the current page and click on the Update/Save button to re-connect to the YouTube servers to load the videos.
fa_IR: خطای کلید API یوتیوب، به کنسول API یوتیوب در کلاود گوگل بروید و تمامی محدودیت‌های کلید API را حذف کنید، سپس صفحۀ فعلی را ویرایش کرده و کلید بروزرسانی/ذخیره را بزنید تا مجدد به سرورهای یوتیوب وصل شوید و ویدیوها بارگزاری شوند.

en: YouTube API Key
fa_IR: کلید API یوتیوب

en: Your Profile
fa_IR: پروفایل شما

en: Your Site is Validated
fa_IR: سایت شما تایید شده است

en: Your Site is not Validated
fa_IR: سایت شما معتبر نیست

en: Your Support Period Expiring Soon
fa_IR: دوره پشتیبانی شما به زودی منقضی می شود

en: Your Support Period Has Expired
fa_IR: دوره پشتیبانی شما منقضی شده است

en: Your Support Period expires on %1$s, active Support Period is requried for %2$sAutomatic Theme Updates%3$s and %2$sSupport System Access%3$s. %4$sGet an extra 6 months of support now%5$s. Once the support is renewed please click on the button bellow.
fa_IR: دوره پشتیبانی شما در%1$s منقضی می شود, برای %2$sبه روز رسانیهای خودکار قالب%3$s و %2$sدسترسی به سیستم پشتیبانی%3$s نیاز به دوره پشتیبانی فعال دارید. %4$sهمین حالا 6 ماه پشتیبانی بیشتر دریافت کنید%5$s. بعد از تمدید دوره پشتیبانی، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: Your Support Period has expired, %1$sAutomatic Theme Updates%2$s and %1$sSupport System Access%2$s have been disabled. %3$sRenew your Support Period%4$s. Once the support is renewed please click on the button bellow.
fa_IR: دوره پشتیبانی شما منقضی شده است،%1$s بروز رسانی اتوماتیک تم%2$s و%1$s سیستم دسترسی پشتیبانی شما%2$s غیر فعال شده است. %3$s دوره پشتیبانی خود%4$s را دوباره به روز کنید. لطفا هنگامی که پشتیبانی تمدید شد، روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: Your Support Period has expired, %1$sAutomatic Theme Updates%2$s and %1$sSupport System Access%2$s have been disabled. %3$sRenew your Support Period%5$s. Once the support is renewed please go to the %4$stheme registration section%5$s and click on the %1$sRefresh expiration date%2$s button.
fa_IR: دوره پشتیبانی شما منقضی شده است،%1$s به روز رسانی اتوماتیک پوسته%2$s و %1$s دسترسی به سیستم پشتیبانی %2$s برای شما غیر فعال شده اند.%3$s دوره پشتیبانی خود رو تمدید کنید %5$s. برای تمدید پشتیبانی پوسته %4$s به بخش بخش ثبت نام پوسته رفته %5$s و بر روی دکمه %1$s تمدید تاریخ انقضا%2$s کلیک کنید.

en: Your Support Period is Active
fa_IR: دوره پشتیبانی شما فعال است

en: Your cart is currently empty.
fa_IR: سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

en: Your child theme contains outdated copies of some template files. These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of the theme.
fa_IR: پوستۀ کودک شما حاوی کپی‌های منسوخ شدۀ برخی از پرونده‌های قالب است. این فایل‌ها برای اطمینان از سازگاری با نسخۀ فعلی پوسته، ممکن است  نیاز به بروزرسانی داشته باشند.

en: Your friends at TieLabs
fa_IR: دوستان شما در TieLabs

en: Your license is not validated. Click on the link below to unlock demo import, bundeled plugins and access to premium support.
fa_IR: لایسنس شما معتبر نیست.روی لینک زیر کلیک کنید تا به پلاگین, دمو ها و پشتیبانی سایت دسترسی داشته باشید.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled. Contact your hosting provider.
fa_IR: سرور شما fsockopen یا cURL را فعال نکرده است. با ارائهدهنده خدمات میزبانی خود تماس بگیرید.

en: Your server does not support the mbstring functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
fa_IR: سرور شما از توابع mbstring پشتیبانی نمی کند - این برای رمزگذاری بهتر شخصیت لازم است. برای کاهش هزینه ها، بعضی از آنها به جای آن استفاده می شود.

en: Your server is running Suhosin, and your current maxvars settings may limit the number of menu items you can save.
fa_IR: سرور شما Suhosin را اجرا می کند، و تنظیمات فعلی Maxvars شما می تواند تعداد موارد منو را که می توانید ذخیره کنید را محدود کند.

en: Your site is now validated!, Demo import and bundeled plugins are now unlocked.
fa_IR: سایت شما اکنون تأیید شده است، هم اکنون نصب دموها و دسته افزونه‌های همراه قالب امکان پذیر است.

en: and
fa_IR: و

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
fa_IR: ناشناخته

en: bbPress
fa_IR: بی بی پرس

en: bbPress Sidebar
fa_IR: سایدبار بی بی پرس

en: by %s
fa_IR: توسط %s

en: cURL version
fa_IR: نسخه cURL

en: check this option if you have problems with styling because of styling file rewrite permissions.
fa_IR: اگر بخاطر سطح دسترسی برای ویرایش(نوشتن) فایل استایل در عملیات استایل دچار مشکل هستید این گزینه را علامت بزنید

en: humidity:
fa_IR: رطوبت:

en: km/h
fa_IR: کیلومتر/ساعت

en: links color
fa_IR: رنگ لینک ها

en: lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: mph
fa_IR: مایل/ساعت

en: no-repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: page
fa_IR: صفحه

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
fa_IR: و

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

en: repeat
fa_IR: تکرار

en: repeat-x
fa_IR: تکرار-x

en: repeat-y
fa_IR: تکرار-y

en: sub item
fa_IR: زیر آیتم

en: supports : YouTube, Vimeo, Viddler, Qik, Hulu, FunnyOrDie, DailyMotion, WordPress.tv and blip.tv
fa_IR: پشتیبانی از: YouTube, Vimeo, Viddler, Qik, Hulu, FunnyOrDie, DailyMotion, WordPress.tv وblip.tv

en: vk.com
fa_IR: ‫vk.com

en: wind:
fa_IR: باد:

en: wp_remote_get() failed. Contact your hosting provider.
fa_IR: wp_remote_get () شکست خورد با ارائهدهنده خدمات میزبانی خود تماس بگیرید.

en: wp_remote_post() failed. Contact your hosting provider.
fa_IR: wp_remote_post () شکست خورده است با ارائهدهنده خدمات میزبانی خود تماس بگیرید.

en: ​Secondary Nav Components
fa_IR: اجزای ناوبری ثانوبه

en: ​Secondary Nav Menu
fa_IR: منوی ناوبری ثانویه

en: ​Secondary Nav Settings
fa_IR: تنظیمات ناوبری ثانویه
